Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise" w "The Voice of Poland"? Internauci niezadowoleni: Pchasz się do reżimowej telewizji

Sonia Szklanowska, uczestniczka drugiej edycji "Hotelu Paradise", pokazała na Instagramie zdjęcie, z którego wynika, że spróbuje swoich sił w nowym programie. Według fanów Sonia najprawdopodobniej wystąpi w najnowszej edycji "The Voice of Poland".

Sonia Szklanowska znana jest widzom TVN 7 z drugiego sezonu programu "Hotel Paradise". Dziewczyna dotarła do finału wraz z Łukaszem Karpińskim. Para zajęła drugie miejsce.

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

Sonia z "Hotelu Paradise" była na przesłuchaniach w ciemno w "The Voice of Poland"?

O tym, że Sonia umie i lubi śpiewać wiedzą wszyscy miłośnicy "Hotelu Paradise". Dziewczyna jest autorką piosenki "Oto raj", która powstała specjalnie na potrzeby trzeciej edycji programu. Już w trakcie drugiego sezonu Sonia wielokrotnie podkreślała, że śpiew jest jej wielką pasją. 

Wiele wskazuje na to, że Sonia spróbowała swoich sił w programie TVP - "The Voice of Poland". Informacją podzieliła się z followersami na Instagramie, gdzie opublikowała fotografię na tle charakterystycznej dla muzycznego show literki "V". Zdjęcie podpisała:

Czy wiecie, co to znaczy? #mamyto #iluzja #zaluzja
 

Fani życzą Soni powodzenia w "VoP" 

Wielu obserwatorów pogratulowało Soni odwagi i życzyło powodzenia. Zapowiedzieli też, że będą oglądać celebrytkę. Pojawiły się jednak też komentarze pełne zaskoczenia, a nawet odrobiny złośliwości:

Ale że tak z TVN do TVP?
Ooo nowy towarzysz? Wreszcie ktoś, kto cię zrozumie.
Wiemy – to znaczy, że wstawiasz na story grafikę ze wsparciem TVN-u, a pchasz się do programu reżimowej telewizji, gdzie w jury obsadzeni są pisowscy niewolnicy. F**k logic.

Zdaniem niektórych, Szklanowska powinna zaśpiewać swój przebój "Oto Raj", który na YouTubie ma przeszło 3,3 mln odsłon. Energetyczne wideo nakręcono na Zanzibarze. W klipie udział wzięli uczestnicy dwóch poprzednich sezonów reality show. Pojawiła się m.in. zwyciężczyni drugiej edycji - Ata Postek, uczestniczka Dominika Konował oraz z pierwszej serii: Viola Nowasielska i Maciej Kindler.

 

Czy Sonia rzeczywiście wystąpi w przesłuchania w ciemno w "The Voice of Poland"? Chcielibyście zobaczyć ją w show?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.