"Hotel Paradise". Natalia wciąż ma żal do Kary i Marcina? Fani drążą temat. "Każdy jest panem swojego losu"

Natalia była w "Hotelu Paradise" z Marcinem, jednak gdy została wyeliminowana, on szybko związał się z Karą, z którą jest do dziś. Wybaczyła im?

Marcin i Kara to para, która wzbudziła najwięcej kontrowersji w trzeciej odsłonie "Hotelu Paradise". Mężczyzna zauroczył się Białorusinką, a jeszcze kilka dni wcześniej był z inną uczestniczką, Natalią. Kiedy ta odpadła z programu, Marcin postanowił na dobre rozwijać swoją znajomość z Karą. Wciąż są razem, zamieszkali ze sobą i wyglądają na szczęśliwych. Jak po kilku miesiącach patrzy na to wszystko Natalia?

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

instagram.com/nathalia_fok"Hotel Paradise". Nathalia Fok o zakulisowej rozmowie z Marcinem: Pozostał niesmak

Natalia z "Hotelu Paradise" nadal zazdrosna o Marcina?

Po powrocie z wyspy Kara i Marcin z "Hotelu Paradise" potwierdzili związek. Wtedy też Natalia pytana o to, czy im wybaczyła, przyznała że nie utrzymuje kontaktu z Karą, a z Marcinem wszystko sobie wytłumaczyła. Internauci nie dawali jednak za wygraną, a w sieci pojawiły się nawet spekulacje, że Natalia nastawia innych uczestników przeciwko nim.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Kara opublikowała zdjęcia z programu. Obecność jednej z osób na fotografii zaskoczyła internautów

Ostatnio zorganizowała Q&A, czyli serię pytań i odpowiedzi. Została zapytana oczywiście o Marcina - czy nadal przeżywa porzucenie przez byłego partnera?

Kochani, cieszę się, że oni są razem. Cieszę się, że im wyszło. No i życzę im szczęścia. Fajnie, że zamieszkali ze sobą, a ja idę do przodu.

Natalia rozwiała też inną kwestię. Jako że Kara i Marcin praktycznie nie spotykają się ze znajomymi z "Hotelu Paradise", internauci zaczęli spekulować, że może to Natalia nastawiła ich przeciwko nim.

Nie, to nie jest prawda. To nie jest w moim interesie, żeby mówić kto z kim ma się kolegować, z kim ma się trzymać. Każdy jest panem swojego losu i jesteśmy dorośli, więc ja nigdy nie będę nikogo namawiać, żeby z kimkolwiek się nie trzymał.

Nathalia i Dawid z 3. edycji 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Nathalia ujawnia kulisy relacji z innym uczestnikiem

Wierzycie jej?

Więcej o: