"Hotel Paradise". Kara opublikowała zdjęcia z programu. Obecność jednej z osób na fotografii zaskoczyła internautów

Nawet po finale nie stygną emocje związane z "Hotelem Paradise". Tym razem dostarczyła ich Kara. Uczestniczka wrzuciła wspominkowy post z programu. Nie obyło się bez zaskoczenia fanów.

Za nami trzecia już edycja "Hotelu Paradise". Kolejni uczestnicy show publikują na Instagramie posty, w których wspominają swój udział w show. Wśród nich nie zabrakło Kary, która połączyła się tam z Marcinem. Zamieszczone przez nią zdjęcia wywołały sporą konsternację. Fani nie spodziewali się, że ujrzą na nich jedną z osób.

Zobacz wideo

Kara opublikowała zdjęcia z "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise" to program, który od samego początku budził wiele emocji. Nie zabrakło ich również w trzeciej edycji, gdzie sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Wielu wrażeń widzom śledzącym show dostarczyli między innymi Marcin, Kara i Nathalia.

Uczestnik związany był z Nathalią, co jednak nie przeszkodziło mu zauroczyć się drugą z dziewczyn. Partnerka Marcina mogła przez chwilę odetchnąć z ulgą, gdy Kara opuściła program. Jednak również sama Nathalia została z czasem wyeliminowana, a w show ponownie pojawiła się jej rywalka. Wtedy sytuacja nabrała tempa i Marcin zdecydował się połączyć w parę z Karą. Oboje też spędzili wspólnie noc.

Fani show i sama Nathalia nie kryli swojego rozczarowania jego zachowaniem. Tym większe więc zdziwienie wywołał ostatni post Kary. Uczestniczka opublikowała wspominkowe zdjęcia z programu, a na jednej z fotografii pojawiła się była ukochana Marcina.

Ooo zdjęcie z Nathalią
Co się stało z tobą i Marcinem? Czy z Nathalią wszystko wyjaśnione? – czytamy pod zdjęciem.

Nie zabrakło jednak głosów zrozumienia całej sytuacji.

Nie z samą Nathalią, przecież co, dziewczyna miała robić sceny i uciekać od foty? – pisały inne osoby.

Myślicie, że uczestniczki wyjaśniły sobie wszystko i nie ma między nimi konfliktu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.