Ciężarna Karczmarczyk na "wakacjach z przytupem". Ona wypoczywa, a w Polsce projektanci tworzą jej lokum. Są zdjęcia!

Anna Karczmarczyk od dłuższego czasu zapowiadała wyśnione wakacje, aż w końcu ziściła swoje marzenie. To ostatni przed porodem aktorki urlop, dlatego wybrała się do ukochanej Grecji. Na InstaStories pokazała luksusy hotelowego pokoju. Z tarasu może wejść wprost do basenu.

Anna Karczmarczyk wyleciała do Grecji na (jak sama to określiła) prawdziwe "wakacje z przytupem". W ten sposób próbuje zrelaksować się przed czekającymi ją wielkimi, życiowymi zmianami, bowiem aktorka już niedługo zostanie mamą. Nowiną o ciąży podzieliła się z fanami na początku marca. 

Anna Karczmarczyk z mężemAnna Karczmarczyk jest w ciąży! Czekamy na ciebie, kruszynko

Ekskluzywne wczasy to nie jedyna atrakcja, którą Karczmarczyk zapewniła sobie tuż przed porodem. Na Instagramie pochwaliła się efektem pracy projektantów, którzy urządzili wnętrza tajemniczego mieszkania na Woli. Aktorka została oznaczona jako inwestor. Czyżby właśnie tam uwijała sobie gniazdko z powiększającą się rodziną? W sieci pojawiły się nagrania z wnętrza lokum. 

Zobacz wideo Annę Karczmarczyk czekają spore zmiany, ale najpierw wybrała się na urlop!

Anna Karczmarczyk na greckich wakacjach

Widok ciężarnej Anny Karczmarczyk, która nie zasłania dużych rozmiarów brzucha, jest bardzo rzadki. Internauci mają okazję, by przyjrzeć się bliżej przyszłej mamie. Aktorka udostępniła filmik, na którym tańczy na tle basenu i przy okazji demonstruje luksusy hotelowego pokoju. Tuż obok wielkiego, małżeńskiego łoża ustawiona jest wanna, a z okna rozpościera się piękny widok. 

Anna Karczmarczyk na wakacjach w GrecjiAnna Karczmarczyk na wakacjach w Grecji Instagram/ @anna_karczmarczyk

Skoro to ostatnie wakacje przed tym wielkim dniem, to z przytupem - stwierdziła gwiazda. 

Nowe mieszkanie Karczmarczyk?

Kilka godzin przed udostępnieniem relacji z urlopu Anna pochwaliła się swoją nową inwestycją. Na instagramowym fanepage'u grupy warszawskich projektantów pojawiła się prezentacja urządzonego w industrialnym stylu mieszkania na Woli. Właścicielami nieruchomości mają być Karczmarczyk wraz z mężem, Pascalem Litwinem. 

Inwestycja Anny KarczmarczykInwestycja Anny Karczmarczyk Instagram/ @ggrupa.projektowa

A to obchód po planie zdjęciowym. Przy okazji dziękujemy za piękne, drewniane meble i za niepowtarzalne, ceramiczne dodatki. Oraz wspaniałym inwestorom @anna_karczmarczyk i @pascallitwin za okazję do realizacji takiego wnętrza - czytamy na profilu Ggrupy projektowej.

Więcej zdjęć warszawskiej inwestycji i hotelu, w którym zatrzymała się w Grecji aktorka, znajdziecie w naszej galerii!

Kinga RusinKinga Rusin nie mieszka już na Malediwach. Wróciła do Europy

Więcej o: