Anna Karczmarczyk wypoczywa z mężem na Santorini. Pascal Litwin wygląda jak model, a aktorka zachwyca w bikini

Anna Karczmarczyk wybrała się na urlop. W podróży towarzyszy jej mąż Pascal Litwin. Relacjami z wakacji chętnie dzielą się na Instagramie.

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin to jedno z bardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. W 2018 roku wzięli potajemny ślub, a aktorka potwierdziła to, dodając na Instagramie zdjęcie z mężem. Choć nie pojawiają się razem na salonach, to w mediach społecznościowych od czasu do czasu pokazują, jak spędzają czas. Tym razem wybrali się na wakacje.

Anna Karczmarczyk na wakacjach z mężem

Aktorka i jej mąż od kilku dni przebywają na greckiej wyspie Santorini. Na Instagramie zdradzają, jak mija im czas. Możemy zobaczyć, że są bardzo aktywni - pływają na jachcie i jeżdżą na koniach. Karczmarczyk nie ukrywa, że daje im to wiele radości, a oni czują się jak "szczęśliwe dzieci".

 

Jednak pozwalają sobie także na relaks i chętnie korzystają z pięknej pogody. Aktorka dodała zdjęcia, na których pozuje w czarnym bikini. Nie od dziś wiadomo, że ma świetną figurę, a ten krój dodatkowo to podkreślił. Internauci komplementują nie tylko jej urodę, lecz także jej męża.

Pascal, wyglądasz zawodowo. Ja nie wiem, dlaczego nie grasz z Anią - brzmi jeden z komentarzy.
Ja wiem. Nie umiem grać... - odpisał ze szczerością.
Zobacz wideo Jak oni się kochają!

Ania i Pascal zaręczyli się w grudniu 2016 roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak poznali się na planie "Tańca z gwiazdami" (mężczyzna jest producentem show). Gwiazda zdradziła wówczas, że ze względu na natłok pracy, ślub będzie musiał trochę poczekać. Ceremonia odbyła się dwa lata później. Oboje dość rzadko chwalą się wspólnymi zdjęciami na Instagramie, jednak co jakiś czas takie się pojawiają. Wtedy wyznają sobie uczucia i zachwycają się sobą nawzajem. Widać, że łączy ich prawdziwa miłość.