Anna Karczmarczyk przez dwa lata nie zdradzała, jak wyglądała jej suknia ślubna. Teraz pokazała ją w całości. Piękna

Anna Karczmarczyk wyszła za mąż w 2018 roku jednak dopiero teraz zdecydowała się zaprezentować swoją suknię ślubną w całości.

Anna Karczmarczyk jest aktorką, o której ostatnimi czasy jest głośno w mediach za sprawą programu "Dance Dance Dance". Sama zainteresowana rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, toteż każda nowinka z tej sfery jest nie lada gratką dla jej fanów. Tym razem zdradziła mały sekret i pokazała w całości swoją suknię ślubną z 2018 roku. Do tej pory mogliśmy zobaczyć jedynie jej fragment. Aż do teraz. Aktorka pokazała ją w całości na InstaStory.

Zobacz wideo Przemysław Cypryański wdał się w dyskusję z jury w

Przypominamy: Anna Karczmarczyk potwierdziła ślub! Dodała romantyczne zdjęcie z mężem. Fani zachwycili się suknią gwiazdy

Anna Karczmarczyk pokazała suknię ślubną

Anna Karczmarczyk w lipcu 2018 roku zdecydowała się powiedzieć sakramentalne "tak". Jej wybrankiem okazał się Pascal Litwin, jeden z producentów "Tańca z gwiazdami", którego poznała zresztą na planie tanecznego show w 2016 roku. Zaledwie rok później na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy. Ślub pary odbył się w tajemnicy przed mediami, dlatego ślubna fotka na Instagramie gwiazdy była niemałym zaskoczeniem. Widzieliśmy wówczas aktorkę, która tuż po wyjściu z kościoła zasiada wraz ze świeżo upieczonym mężem do samochodu. Niestety fani nie mogli zobaczyć wówczas całej sukni ślubnej. 

 

Ostatnio Anna Karczmarczyk urządziła na swoim Instagramie Q&A. Jedna z internautek poprosiła ją, aby pokazała w całości swoją ślubną kreację, toteż aktorka opublikowała zdjęcie z przymierzalni sukien. Suknia ślubna Anny Karczmarczyk ma dopasowany gorset, lekki dekolt i powiewny dół przypominający płatki kwiatów. Zobaczcie zresztą sami.

Anna KaczmarczykAnna Kaczmarczyk instagram.com/anna_karczmarczyk/

RG

Więcej o: