"Love Island". Ania rozstała się z Czarkiem i codziennie spędza czas z Maćkiem. Przeprowadzi się dla niego do Warszawy?

Ania i Maciek z "Love Island" zaplanowali wspólne treningi. Uczestnik stworzył dla koleżanki plan ćwiczeń i wydaje się, że spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Połączy ich coś więcej?

Ania i Czarek z "Love Island" rozstali się ponad tydzień temu, a już dwa dni później na InstaStory dziewczyny pojawiły się ujęcia sugerujące, że spędza czas z Maćkiem. Przez chwilę była z nim parą w programie, mieli się nawet ku sobie, ale ostatecznie zostawił ją dla Zery. Wygląda jednak na to, że zdecydowali się zaprzyjaźnić, o czym chętnie informują w swoich mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Ania i Czarek z "Love Island" nie są już razem. Zdradzili powód

Stella i Piotr, Ania i Czarek 'Love Island'"Love Island". Stella i Piotr komentują rozstanie Ani i Czarka. Wbili szpilę uczestnikowi

Ania z "Love Island" trenuje z Maćkiem

Przeszło tydzień temu Ania i Czarek z "Love Island" poinformowali fanów o swoim rozstaniu. Uczestniczka nie załamuje się i spędza czas z innym uczestnikiem z programu, Maćkiem. Pojawiły się nawet spekulacje głoszące, że tych dwoje może łączyć coś więcej. Oczywiście wszystkiemu zaprzeczyli twierdząc, że obecnie Ania zamierza trenować pod okiem uczestnika i nie kryje się za tym chęć nawiązania romantycznej relacji. 

Zobacz też: "Love Island". Maciek pokazał zdjęcie bez brody. Fryzura na Rutkowskiego. Wyglądał zupełnie inaczej!

Najpierw na koncie uczestników pojawiły się zdjęcia ze spotkania, na którym Maciek ustalał plan treningowy dla koleżanki. Wszystko miało miejsce w obecności Stelli, jednak najnowsze nagrania i ujęcia na InstaStory pokazują, że teraz Maciek i Ania spotkali się sam na sam. Uczestniczka "Love Island" chwali sobie pierwsze efekty. 

Jestem po pierwszym treningu z Maćkiem i to był niezły wycisk - powiedziała na Instagramie.

Widać, że już następnego dnia doszło do kolejnego spotkania. Mimo że Ania nie mieszka w Warszawie wydaje się, że to właśnie ćwiczenia pod okiem Maćka sprawią, że coraz częściej będzie gościć w stolicy.

Monika Kozakiewicz"Love Island". Monika zafundowała sobie nowy uśmiech. Przeszła zabieg bondingu

Mimo że deklarują, że to tylko koleżeństwo, jeszcze kilka tygodni temu niemal stworzyli parę i przyznawali wówczas, że bardzo się sobie podobają. Ich relacja i znajomość jest jeszcze świeża, więc nie zdziwilibyśmy się, gdyby wkrótce okazało się, że dali sobie kolejną szansę.

Więcej o: