"Love Island". Co łączy Anię i Maćka? Uczestnik rozwiał wątpliwości. Odezwała się też Ania: Chcecie zobaczyć, jak daje mi wycisk?

Jakiś czas temu Ania i Czarek z "Love Island" poinformawali fanów o swoim rozstaniu. Uczestniczka postanowiła jednak nie próżnować, udając się na spotkanie ze swoim kolegą z programu, Maćkiem. Pojawiły się nawet spekulacje głoszące, że tych dwoje może łączyć coś więcej.

Chociaż od finału trzeciej edycji "Love Island" minął przeszło miesiąc, internauci z zainteresowaniem śledzą dalsze losy bohaterów, weryfikując, którym parom udało się przetrwać próbę czasu. Dotychczas atmosferę podgrzewały już nie tylko plotki o rzekomym rozstaniu Walerii i Piotrka, ale i również informacje o wiszącej na włosku relacji Ani i Czarka. Para ostatecznie zdecydowała się zakończyć związek zaledwie kilka tygodni po powrocie z "Wyspy miłości". 

'Love Island'. Maciek zmienił parę"Love Island". Maciek wyznał, dlaczego nie chciał być z Anią. Zaskoczeni?

Zobacz wideo Ania i Czarek z "Love Island" nie są już razem. Zdradzili powód

Maciek skomentował swoją relację z Anią. Potwierdził wersję uczestniczki

Niedługo potem Ania imprezowała już ze swoim kolegą z programu, Maćkiem, z którym zresztą przez pewien czas łączyło ją coś więcej. Świadoma zainteresowania fanów uczestniczka natychmiast wyjaśniła, że aktualnie pozostają oni wyłącznie dobrymi przyjaciółmi. Wątpliwości wzbudziła jednak fotografia zamieszczona na InstaStories Maćka, na której widać jak oboje się obejmują. Aby powstrzymać fanów przed wyciąganiem pochopnych wniosków, uczestnik postanowił po krótce odnieść się także do relacji z Anią.

Z Anią pozostaję oczywiście tylko w kontaktach koleżeńskich - stwierdził  Maciek.

Maciek, który zawodowo zajmuje się sportem, wyjaśnił także, że planuje regularnie ćwiczyć z Anią, by pomóc jej w pracy nad formą. 

www.instagram.com/anna_burska/www.instagram.com/anna_burska/ www.instagram.com/anna_burska/

Laura z 'Love Island'Laura z "Love Island" zabrała głos po programie. "Emocje opadły"

Relację zamieszczoną przez Maćka udostępniła nawet sama Ania, potwierdzając w ten sposób, iż nie łączy ich nic więcej. Zażartowała również z planów uczestnika, pytając fanów, czy chcieliby zobaczyć, jak ten daje jej wycisk. Na ten moment nie wiadomo jak dalej potoczą się losy tych dwojga. Przypomnijmy, że w programie Ania i Maciek byli parą dwukrotnie, jednak uczestnik za każdym razem porzucał swoją partnerkę. Najpierw zrobił to dla Zery, a później dla Laury. Ania natomiast związała się z Czarkiem, z którym dotrwała aż do finału. 

Więcej o: