Piotrek z "Love Island" zawalczy w Fame MMA 10. Wskoczył na miejsce innego zawodnika. Co się stało?

Piotr z "Love Island" ma niewiele czasu na przygotowanie do Fame MMA 10. Przyznał, że dostał telefon kilka dni temu, a już 15 maja stoczy walkę z rywalem.

W sobotę odbędzie się dziesiąta edycja słynnej gali Fame MMA, której jednym z twórców jest Wojtek Gola znany z "Warsaw Shore". Jako że sam zyskał rozpoznawalność w programie telewizyjnym, często zaprasza do udziału w imprezie uczestników z innych reality show. Tym razem padło na Piotra z "Love Island".

Zobacz wideo Fame MMA jako promowanie patologii? Odpowiada Wojciech Gola [Plotkersi Ekstra]

Ania i Czarek z 'Love Island'"Love Island". Ania i Czarek nie są razem. Fanka znalazła powód rozstania

Piotr z "Love Island" wystąpi na Fame MMA 10

Już w najbliższą sobotę Piotr z "Love Island" zmierzy się na Fame MMA w oktagonie z Dawidem Ambroziakiem. Być może uczestnik musiałby jeszcze poczekać na swoją kolej, jednak pierwotny przeciwnik "Ambro", Kamil Hassan, przechodził koronawirusa i nie czuje się najlepiej. Dwa tygodnie przed walką musiał zrezygnować z udziału w imprezie.

Tak jak większość z was już się domyśliła, niestety, ale nie zawalczę na jubileuszowej edycji Fame MMA. Powodem jest fakt, że dopadł mnie koronawirus i ostatnie dwa tygodnie spędziłem w łóżku, na izolacji domowej. Wirus mocno odbił się na moim zdrowiu, przygotowaniach, dlatego stwierdziłem, że najrozsądniejszą decyzją będzie przełożenie walki. Okres rekonwalescencji po trochę trwa, wiec step by step będę wracać do formy, ale WIEM, że na następna edycje będę gotowy i jeśli Fame MMA przyzwoli na udział, to zapewniam was, że dostaniecie w oktagonie takie show, jakiego jeszcze nie widzieliście - zapowiedział Hassan.
 

Organizatorzy musieli coś w tym zrobić - zdecydowali się zatelefonować do Piotra z "Love Island", który jest znanym trenerem i wszędzie podkreśla, że zna się na tym, co robi

Zobacz też: "Love Island". Piotr jest trenerem gwiazd. Pokazał się na zdjęciach bez brody i zrobionej formy. Ale się zmienił!

Zadzwonił telefon, zapytali, czy będę gotowy za dwa tygodnie... Do zobaczenia 15 maja - czytamy na profilu Piotrka.
 

Oczywiście na gali pojawi się także jego ukochana poznana w programie. Stella zamieściła na swoim koncie kilka ujęć z przygotowań do imprezy. 

Dzisiejsza niedziela zdecydowanie w bojowym nastroju, a przy okazji zobaczyłam trochę Fame MMA od kulis - napisała uczestniczka "Love Island".
 

Waleria, Piotrek 'Love Island'"Love Island". Waleria zrobiła sobie tatuaż dla Piotrka. To wyjątkowy napis na plecach

Myślicie, że Piotr ma szansę?