"Love Island". Piotr jest trenerem gwiazd. Pokazał się na zdjęciach bez brody i zrobionej formy. Ale się zmienił!

Piotr jest znanym wśród gwiazd trenerem. Ćwiczył m.in. z prowadzącą "Love Island" Karoliną Gilon. Co jeszcze o nim wiemy?

Piotr z "Love Island" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu. Zastanawiające są nie tylko jego zachowania, ale i przeszłość, bo na podstawie zdjęć na Instagramie można wywnioskować, że zna sporo osób ze świata show-biznesu. Na jego koncie znaleźliśmy także ujęcia, na których wygląda zupełnie inaczej niż dziś. Bez brody i w gorszej kondycji zupełnie nie przypomina siebie.

Piotr z "Love Island" na zdjęciach przed metamorfozą

Piotr z "Love Island" ochoczo informuje fanów na Instagramie o swoim życiu. Ma tam ponad 1600 postów i 43 tysiące obserwatorów. Widać, że wiele pracy wkłada w budowę swojego wizerunku w social mediach. Nic dziwnego - z jego usług trenerskich korzystają polskie gwiazdy. Pod swoimi skrzydłami miał m.in. Karolinę Gilon, Łukasza Jemioła i Nadię Długosz.

 

Piotr szczyci się dziś świetną formą, jednak - jak sam przyznaje - przeszedł długą drogę, by tak wyglądać. Na Instagramie pokazał, jak wyglądał kilka lat temu - bez brody i zrobionej formy.

Zobacz też: "Love Island". Finał za tydzień. Pary w skowronkach, ale inaczej u Stelli i Piotra. Ekipa to dostrzega: Ona się go boi

 
2011 vs. 2018. Broda dłuższa, wyższe czoło, mongolskie oczy, groźny wzrok, jakaś zmarszczka... Pierwsze zdjęcie zrobione zaraz po przyjeździe do Warszawy i rozpoczęciu pracy trenera - podpisał kolejne zdjęcie sprzed lat.
 

Największym zaskoczeniem jest ujęcie, na którym Piotr był prawdopodobnie nawet kilkanaście lat młodszy. Trudno rozpoznać w nim mężczyznę, którego dziś znamy z programu. 

Zobacz wideo Za kim z "Love Island" nie tęskni Magda Karwacka? [Koło Plotka]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.