"Love Island". Ania i Czarek rozstali się po niecałym miesiącu. Fanka znalazła powód. "Jak miało im wyjść?"

Ania i Czarek z "Love Island" rozstali się. W niedzielę nagrali wideo i przyznali, że zamierzają się przyjaźnić, ale związku z tego już nie będzie. Fani mają im za złe, że to ukrywali.

Ania i Czarek z "Love Island" nie są już razem. Przez kilka tygodni po opuszczeniu "Wyspy miłości" próbowali stworzyć udaną relację, ale najwyraźniej szybko stwierdzili, że to nie to. 

Zobacz wideo Ania i Czarek z "Love Island" nie są już razem. Zdradzili powód

Ania i Maciek z 'Love Island'Ania z "Love Island" pozuje w krwistoczerwonej sukni. Maciek wymownie komentuje

"Love Island". Fani nie rozumieją zachowania Ani i Czarka

Ania i Czarek z "Love Island" w niedzielę przyznali, że nie są już razem. Ich związek zakończył się po czterech tygodniach od momentu opuszczenia programu, dlatego wydaje się, że są rekordzistami w kategorii relacji budowanych na oczach widzów. Zazwyczaj uczestnicy starają się jak najdłużej pokazywać fanom, że im się układa, bo to zawsze wzbudza dodatkowe zainteresowanie - a szczególnie po programach takich jak "Love Island", gdy głównym celem formatu jest poszukiwanie partnera.

Zobacz też: Fani wciąż pytają Ani: Gdzie Czarek? W końcu odpowiedziała. Plotek o rozstaniu nie uciszy

Fani jednak już od początku nie wierzyli w szczerość uczuć pary, dlatego niezależnie od tego, jak szybko poinformowaliby o zakończeniu relacji, za każdym razem z pewnością spotkaliby się z niepożądanymi reakcjami internautów. Przez cały czas zarzucali im oszustwo i udawanie.

I tak długo. Oni byli, bo musieli. Przecież ta para to największy niewypał.
Dla mnie to wszystko i ten cały związek był pod publikę! Zauważcie, że praktycznie każda para, wychodząc stamtąd chwilę jest razem na pokaz, a nagle bum i nie ma.
Przecież to było widać gołym okiem. Zbyt szybko musieli wybrać siebie. Nie było innej możliwości, bo koniec programu się zbliżał. A że odpadła Stella i Piotr, to oni znaleźliście w finale. Ich relacja była ciągnięta na siłę.

Jedna z fanek stwierdziła, że to Ania jest winna rozpadowi relacji, bo nie była chętna na spotkania z ukochanym. Nawet gdy odwiedzała miejscowość, w której Czarek mieszka, nie miała ochoty go widzieć. 

Jak miało im wyjść skoro ona ciągle na Śląsku, a jak już była w Warszawie to nawet nie u niego.

Laura z 'Love Island'Laura z "Love Island" poddała się zabiegowi. Fani: Nie przypominasz siebie

Można tu w ogóle wskazywać winnego? 

Więcej o: