Gwiazda "19 plus" urodziła prawie dwa miesiące temu, ale dopiero teraz zdradziła imię malucha. "Ale piękne"

Justyna Grzybowska, znana z serialu "19 plus", kilka tygodni temu po raz pierwszy została mamą. Długo nie zdradzała imienia dziecka, jednak fani ciągle ją o nie pytali. Aktorka postanowiła wreszcie zaspokoić ich ciekawość.

Na początku maja Justyna Grzybowska, znana z serialu "19 plus", ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Miesiąc później udostępniła zdjęcia z ciążowej sesji zdjęciowej i zdradziła płeć malucha. Okazało się, że serialowa Zuza i jej partner spodziewają się chłopca. Maluch pojawił się na świecie we wrześniu i stał się prawdziwą gwiazdą na Instagramie mamy.

Justyna Grzybowska zdradziła imię dziecka

Choć Justyna chętnie udostępnia zdjęcia syna i opisuje, jak upływają im wspólne chwile, to jednak długo nie zdradziła imienia, które wybrała dla dziecka. Pod każdym z ujęć pojawiało się mnóstwo komentarzy, w których fani aktorki dopytywali się o nie.

Gwiazda "19 plus" wreszcie zdecydowała się zdradzić ten sekret. Opublikowała zdjęcie z synem i zwróciła się do użytkowników Instagrama:

Antoś jestem.. Bo tak wszyscy mamę pytają - napisała.
 

Internauci zachwycają się maluchem oraz chwalą wybór imienia.

Piękne.
Jak słodko.
Antosiu, cieszymy się, że możemy cię poznać! - piszą zadowoleni.
Zobacz wideo Synowie Małgorzaty Rozenek wreszcie mają więcej luzu

Pojawiały się także pytania, czy zagra on u boku mamy na planie serialu (jej bohaterka spodziewa się dziecka), jednak Grzybowska nie odniosła się do tego.

W polskim show-biznesie w ostatnim czasie wśród chłopców królują tradycyjne imiona. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali Henryka, tak samo jak Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Ula Chincz zdecydowała się na Roberta, a Ola i Michał Żebrowscy zostali rodzicami Feliksa. Agnieszka Radwańska w lipcu powitała na świecie Jakuba. Nieco inaczej sprawa wygląda wśród dziewczynek. Córka Lary Gessler otrzymała imię Nena, a Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Bianka.