Syn Agnieszki Radwańskiej skończył dwa miesiące. Tenisistka pokazała urocze zdjęcie, jednak w oczy rzuca się drugi plan

Popularna tenisistka pokazała na Instagramie fotografię, na której trzyma swojego dwumiesięcznego syna. Fani w komentarzach nawiązali do tego, co było widać w tle.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pod koniec czerwca powitali na świecie syna. Swoim szczęściem pochwalili się w mediach społecznościowych, gdzie pokazali zdjęcie rączki małego Jakuba. Świeżo upieczona mama chętnie wstawia na instagramowy profil fotografie swojej latorośli, a jedno z ostatnich zdjęć wywołało wśród fanów kontrowersje. Niektórzy z internatów zastanawiali się, czy kilkutygodniowe dziecko można nosić w nosidle. Emerytowana tenisistka szybko rozwiała ich wątpliwości.

Zobacz też: Agnieszka Radwańska pierwszy raz pokazała takie zdjęcie z synkiem. Fani byli zaniepokojeni. Tenisistka im odpowiedziała

Syn Agnieszki Radwańskiej skończył dwa miesiące

Na Instagramie Agnieszki pojawiła się kolejna fotografia syna i tym razem obyło się bez spięć. Jakub skończył dwa miesiące i z tej okazji sportsmenka pokazała uroczy obrazek, na którym całuje swoją pociechę. Uwagę zwraca drugi plan zdjęcia, na którym widać transmisję meczu tenisa ziemnego oraz wykończony drewnem pokój. Agnieszka dodała do fotografii wymowne hasztagi: "szczęście" oraz "bycie mamą".

Obserwujący w komentarz nawiązali do widocznego na zdjęciu meczu tenisa, a niektórzy fani wieszczyli Jakubowi karierę sportową:

Czas szybko leci. Nawet się pani nie zorientuje, jak Jakub wygra szlema!
Piękne chwile, dużo szczęścia dla was.
Też usypia, jak słyszy odgłos piłek w TV?
 

Mąż Agnieszki Radwańskiej przyznał jednak w jednym z wywiadów, że ani on, ani Agnieszka nie będą przekładać swoich sportowych ambicji na syna:

Absolutnie nie mamy na to żadnego ciśnienia. Na pewno nie będzie tak, że będziemy przekładać na dziecko jakieś swoje niespełnione ambicje. Agnieszka jest osobą spełnioną, osiągnęła w sporcie bardzo dużo, wie, ile to kosztuje, wie jaką drogę trzeba przejść, więc nie sądzę, by miała ciśnienie, by pchać młodego w stronę tenisa - przyznał Dawid Celt w rozmowie z Interią.

Zobacz też: Agnieszka Radwańska niedawno została mamą. Jej mąż zdradza: Są gorsze dni, radzi sobie z nimi

Zobaczcie, jak Agnieszka świętowała dwa miesiące od urodzenia syna. Urocze?

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży