Agnieszka Radwańska pierwszy raz pokazała takie zdjęcie z synkiem. Fani byli zaniepokojeni. Tenisistka im odpowiedziała

Agnieszka Radwańska kolejny raz podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje ze swoim synkiem. Niestety, nie wszystkim internautom sposobało się akcesorium, jakie tenisistka kupiła dla dziecka.

Agnieszka Radwańska pod koniec lipca urodziła synka Jakuba. Swoim szczęściem pochwaliła się za pomocą mediów społecznościowych, gdzie wstawiła zdjęcie rączki malucha. Tenisistka zaczęła obsypywać instagramowy profil fotografiami z rodzinnych spacerów, a niedawno pokazała, jak synem opiekuje się jej mąż Dawid Celt.

Zobacz także: Agnieszka Radwańska je śniadanie w luksusowej kuchni, a jej mąż zajmuje się synkiem. "Tata na medal"

Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z synem w nosidełku. Fani zaskoczeni

Sportsmenka tym razem pokazała na Instagramie urocze czarno-białe zdjęcie, na którym trzyma synka w nosidełku. Pod fotografią pojawiły się dziesiątki komentarzy zachwyconych fanów:

Cudo!
Ale słodkie zdjęcie
Jaka kruszynka
 

Niektórzy z obserwujących zastanawiali się jednak, czy nosidełko jest przeznaczone dla tak małego dziecka. Agnieszka Radwańska rozwiała wątpliwości internautów i zamieściła przy fotografii wymowny opis:

Nosidełko przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. […] WAŻNE! Noszenie dziecka w pozycji przodem do świata jest dopuszczalne od 5 miesiąca życia – napisała tenisistka, okraszając wypowiedź tagiem "dla martwiących się o moje dziecko".

Zobacz też: Agnieszka Radwańska niedawno została mamą. Jej mąż zdradza: Są gorsze dni, radzi sobie z nimi

Fani gwiazd powinni czasem zachować swoje uwagi dla siebie?

Agnieszka Radwańska - życie prywatne i kariera

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt stanęli na ślubnym kobiercu w lipcu 2017 roku. Trzy lata później powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Jedna z najsłynniejszych rakiet świata zakończyła sportową karierę w listopadzie 2018 roku. Po pożegnaniu się z kortem tenisowym wzięła dział w programie "Taniec z Gwiazdami", gdzie partnerował jej Stefano Terrazzino. Para zajęła szóste miejsce.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej diecie
Więcej o: