Para z serialu "19+" powiedziała sakramentalne "tak". Pojawiły się już pierwsze zdjęcia z uroczystości. Suknia podkreśliła figurę

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał stanęli na ślubnym kobiercu. Aktorzy serialu "19+" pochwalili się zdjęciami z uroczystości na Instagramie.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał poznali się na planie zdjęciowym serialu "19+" emitowanego na antenie TVN. Aktor oświadczył się ukochanej podczas ich podróży do Londynu. Widzowie mogli oglądać zmagania Małgosi i Ernesta w "Ameryce Express". Nie udało im się wygrać programu, ale przyznali, że sporo się nauczyli dzięki tej ekstremalnej wyprawie. Para stanęła na ślubnym kobiercu, a legalizacją związku pochwalili się na Instagramie. 

ZOBACZ: Ślub na planie "Ameryki Express". Rafał Collins wygłosił niecodzienną przysięgę. "Czy obiecujesz, że w końcu się wykąpiesz?"

Zobacz wideo Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z "19 plus" o przygotowaniach do ślubu: "Jesteśmy dla siebie stworzeni"

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał już po ślubie

Para do samego końca trzymała w tajemnicy datę zaślubin i nie ujawniała miejsca uroczystości. Okazuje się, że fani dowiedzieli się o wszystkim po fakcie! Małgorzata i Ernest powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i powiadomili o tym fanów, zamieszczając zdjęcia dłoni i obrączek. 

Nasz piękny dzień. Teraz mąż i żona - napisała Małgorzata Heteryk na Instagramie.
 

Na szczęście to nie jedyne zdjęcia ze ślubu i wesela, które pojawiły się w sieci. Na Instagramie Karoliny Pondo, przyjaciółki pary pojawiło się kilka ujęć z nowożeńcami.

Życzę wam Małgorzato Heteryk i Erneście Musiale cudownych chwil i najpiękniejszej podróży razem przez kolejne lata! Kochamy was słodziaki nasze! STO LAT MŁODEJ PARZE - napisała pod zdjęciami.
 

Dodatkowo na InstaStory Karoliny nie zabrakło relacji z uroczystości i zabawy. Małgorzata i Enrest wzięli ślub cywilny w obecności urzędnika stanu cywilnego w przyozdobionej altance. Aktorka zdecydowała się na białą koronkową suknię o kroju syrenki z doczepianym trenem, która podkreślała jej szczupłą figurę.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z '19+' wzięli ślub!Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z '19+' wzięli ślub! screen Instagram/mrowkas

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z '19+' wzięli ślub!Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z '19+' wzięli ślub! screen Instagram/mrowkas

Gratulujemy młodej parze!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.