Podekscytowana Paula Tumala sprawiła rocznym córkom... własne modele sztucznych rzęs. "Mam ciarki na całym ciele"

Córki Pauli Tumali mają niespełna rok, a już zaistniały zarówno w mediach społecznościowych, jak i branży beauty. Popularna mama sprawiła dziewczynkom pierwsze i do tego własne modele sztucznych rzęs.

W styczniu minie rok, odkąd Paula Tumala po raz pierwszy została mamą. Modelka występująca w teledyskach Cleo i Donatana urodziła dwie córki. Bliźniacza ciąża oraz poród mocno wpłynęły na codzienność celebrytki, która w głównej mierze skupia się teraz na dzieciach. Paula nadal chętnie udziela się w mediach i próbuje swoich sił w branży beauty, współpracując z firmami kosmetycznymi, jednak nawet w zawodowych projektach przemyca tematykę macierzyństwa. Na Instagramie pochwaliła się stworzeniem linii sztucznych rzęs, których poszczególne modele powstały na cześć jej córek. 

Paula TumalaPaula Tumala pokazała odważne zdjęcie brzucha po bliźniaczej ciąży

Pierwsze sztuczne rzęsy córek Tumali

Celebrytka opublikowała na InstaStories nagrania, na których podekscytowana chwali się realizacją nowego projektu. Paula została ambasadorką marki i podpisuje się swoim nazwiskiem pod kolekcją używanych w profesjonalnych salonach kosmetycznych sztucznych rzęs. Modelka z teledysków Cleo i Donatana zdradziła przy okazji fanom "niespodziankę" - jej roczne córki doczekały się własnych modeli doczepianych rzęs, które na cześć dziewczynek oznakowane są ich imionami. 

Zobacz wideo Paula Tumala stworzyła linię sztucznych rzęs na cześć małych bliźniaczek!
Mam ciarki na całym ciele. Niespodzianka jest taka, że przede wszystkim nazywają się tak jak moje córeczki, czyli Nadia i Anastazja. Oczywiście moim imieniem Paula. Są trzy rodzaje w dwóch wersjach - relacjonuje szczęśliwa Tumala. 

Mamy nadzieję, że Nadia i Anastazja jeszcze długo nie będą miały okazji, by przetestować własne modele kosmetycznego i przede wszystkim sztucznego akcesorium. Myślicie, że roczne dziewczynki zyskają podobną internetową sławę jak córka Natalii Siwiec, Mia?

Magda Gessler i Edyta GórniakMagda Gessler uderza w Edytę Górniak. "Fałszujesz koleżanko. Ignorantka"

Więcej o: