Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala to polska fotomodelka. Jest jedną z dziewcząt, które wystąpiły w teledysku Cleo i Donatana do utworu "My Słowianie". Paula Tumala wystąpiła na Eurowizji w 2015 roku jako jedna z osób towarzyszących Cleo na scenie. Wcieliła się w rolę Słowianki ubijającej masło.

Imię i nazwisko: Paulina Tumala
Rok urodzenia: 1987
Miejsce urodzenia: Gorzów Wielkopolski
Zawód: fotomodelka
Facebook: facebook.com/tumalapaulafotomodelka
Instagram: @paulatumala

Paula Tumala - początki kariery

Paulina Tumala urodziła się w 1987 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Od najmłodszych lat marzyła o tym, by zostać modelką. Już jako nastolatka startowała w konkursach piękności, w tym w 2011 roku w Wyborach Miss. Została zauważona i niecały rok później pracowała przy pokazie kolekcji 2011/2012 Calvina Kleina. W 2011 roku została twarzą Obsessive Group.
Zagrała w teledysku zespołu Verba do utworu "Młode wilki X".

Paula Tumala - rozwój kariery modelki

W 2013 roku Paula Tumala pozowała do kalendarza ALMI. W tym samym roku została twarzą kolekcji firm Novella, Softline oraz Excellent Beauty.
W 2013 roku nadszedł przełom dla kariery Pauli Tumaly. Została wybrana do udziału w teledysku Cleo i Donatana do utworu "My Słowianie". Zagrała jedną ze Słowianek, skąpo ubranych dziewcząt prezentujących swoje wdzięki. Teledysk odbił się sporym echem w branży muzycznej, a utwór zyskał status przeboju.
Paula Tumala towarzyszyła Cleo i Donatanowi na konkursie TOPtrendów w Sopocie. Następnie wyjechała wraz z polską reprezentacją na Konkurs Piosenki Eurowizji. Była jedną z pięciu osób obecnych na scenie. Paula wcieliła się w dziewczynę ubijającą masło. Drugą dziewczyną obecną na scenie była Ola Ciupa wcielająca się w praczkę.
W 2015 roku Paula Tumala rozpoczęła współpracę z firmami Bruno Banani, Nipplex, Urban City oraz Just Unique.
Cleo i Donatan zaprosili Paulę do współpracy również przy kolejnych ich teledyskach. Pierwszym z nich był klip do utworu "Brać", a drugim teledysk do "Pełnia".
Paula Tumala pozowała dla wrześniowego wydania CKMu w 2014 roku. Jej zdjęcie zdobiło okładkę numeru.

Zobacz także:

Ola Ciupa - Luxuria Astaroth - Donatan

paula tumala

Więcej o:

paula tumala

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.