Paula Tumala trafiła z córką do szpitala w środku nocy. Dziewczynka dostała kroplówkę. Pokazała zdjęcia

Paula Tumala poinformowała na Instagramie, że wylądowała z córką w szpitalu. Wszystko odbyło się w środku nocy. Wycieńczona dziewczynka dostała leki przez kroplówkę.

Więcej newsów z prywatnego życia gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Paula Tumala zdradziła imiona bliźniaczek i opowiedziała, jak się czuje w ciąży

Paula Tumala bilet do show-biznesu zawdzięcza utworowi "My, Słowianie". Razem z Olą Ciupą ponętnie ubijały masło podczas koncertu Cleo na Eurowizji. Od tamtej pory regularnie pojawiała się na ściankach oraz na wielu sesjach zdjęciowych. Jej pół nagie zdjęcia można oglądać na przykład w magazynie "CKM". Jej świat wywrócił się do góry nogami, gdy po kilkumiesięcznych staraniach, udało jej się zajść w ciążę. Na początku 2020 roku przywitała dwie córeczki, Anastazję i Nadię. Wraz z partnerem tworzyli szczęśliwą rodzinę. Niestety, tylko przez krótką chwilę. Zaledwie po roku od narodzin dziewczynek para się rozstała. Teraz Paula Tumala została samotną matką, bo jak twierdzi, tata nie poczuwa się do odpowiedzialności. Zeszłej nocy trafiła z dwulatką do szpitala. Sprawa wyglądała poważnie.

Paula Tumala trafiła z córką do szpitala w środku nocy

Na Instagramie Pauli Tumali pojawiły się niepokojące, szpitalne relacje. O 23:50 trafiła z córką do szpitala. Na zdjęciach widać jak dziewczynka jest osłabiona. Lekarze zdecydowali, że podadzą jej leki przez kroplówkę. Kadry na InstaStories, z medyczną aparaturą oraz mała rączka z wenflonem wyglądały poważnie. 

Paula Tumala z córką w szpitaluPaula Tumala z córką w szpitalu screen ig @paulatumala


Paula Tumala wykazała się zimną krwią. Dla dobra dziewczynki starała się być opanowana, ale na zdjęciu, gdzie przytula ją widać, jak była zestresowana. Modelka postanowiła nie podzielić się diagnozą z obserwatorami. Około trzeciej w nocy dała znać, że wracają do domu. Mamy nadzieje, że to nie było nic poważnego, a mamie bliźniaczek życzymy dużo siły. Więcej zdjęć w galerii.

Paula Tumala z córką w szpitaluPaula Tumala z córką w szpitalu screen ig @paulatumala

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.