Paula Tumala urodziła! Celebrytka pochwaliła się uroczym zdjęciem bliźniaczek. "Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że..."

Paula Tumala została mamą! We wtorek na świat przyszły jej wyczekane bliźniaczki.

Chyba nikt nie spodziewał się, że dzięki udziałowi w teledysku Donatana i występowi na EurowizjiPaula Tumala na dłużej zagości w polskim show-biznesie. Z biegiem lat zaczęła być jednak nieco mniej wulgarna, choć nigdy nie zrezygnowała z seksownych sesji zdjęciowych. Nawet będąc w ciąży, pozowała na ściankach w kusych i obcisłych sukienkach. Teraz to wszystko chyba się zmieni, bo jak ogłosiła na Instagramie, została mamą. 

Paula Tumala urodziła!

Celebrytka urodziła bliźniaczki. 14 stycznia na świat przyszły jej córki, Anastazja i Nadia. Jak przyznała Tumala, dziewczynki są wcześniakami. 

Cześć kochani! Dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby. Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka - podpisała najnowsze zdjęcie.
 

Fani są zachwyceni i ochoczo składają gratulacje. 

Ogromne gratulacje! Cudowne.
Piękne dziewczynki!
Gratulacje kochana! Ogrom zdrówka i siły dla Was.

Plotek również gratuluje młodej mamie i życzy dziewczynkom dużo zdrowia!

CW

Paula Tumala o przygotowaniach do narodzin dzieci.

Zobacz wideo
Więcej o: