Paula Tumala rozstała się z ojcem swoich dzieci. Podsumowuje filozoficznie: Nadchodzi rewolucja

Paula Tumala przechodzi w swoim życiu rewolucję. Poinformowała fanów, że rozstała się z Karolem, swoim partnerem i ojcem bliźniaczek.

Była modelka Paula Tumala znana jest głównie z teledysku Donatana "My, Słowianki". Mimo że rola była niewielka, Paula została zapamiętana dzięki swojej urodzie. Wówczas każdy zwrócił uwagę na dziewczynę, która ubijała masło. Jeszcze większą popularność zdobyła, kiedy w ubiegłym roku urodziła córki - bliźniaczki. W styczniu obchodziły roczek. Paula Tumala świętowała pierwsze urodziny dzieci jeszcze ze swoim partnerem i ich ojcem. Para wyglądała na szczęśliwą. Jednak po kilku tygodniach to się zmieniło.

Paula TumalaByła gwiazdą CKM-u. Niedawno urodziła dziecko. Teraz pokazuje, jak naprawdę wygląda jej ciało

Paula Tumala informuje fanów o rewolucji w swoim życiu

Celebrytka w ostatnim czasie dzieli się swoją codziennością na Instagramie. Zamieszcza wiele zdjęć z dziećmi oraz pisze o macierzyństwie. Sama również poinformowała o rozłamie w jej związku, choć brzmiało to niejednoznacznie:

Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być w życiu pewnym to zmiana...

Następnie zamieściła na InstaStories fragment artykułu z internetowego portalu, w którym przyznaje wprost, że nie jest już z ojcem swoich córek. Prosi też swoje fanki o wsparcie:

Moje drogie, w moim życiu nadchodzi rewolucja, ale jestem pewna, że po raz kolejny podołam, oczywiście z Waszym wsparciem.

Paula Tumala to modelka i prezenterka telewizyjna. Jest jedną z pięknych Słowianek, która gościła na planie teledysku do klipu Donatana i Cleo. Od niedawna prowadzi telewizyjne show Niemożliwe.pl. Choć jest bardzo zapracowana, to już szykuje nowy projekt. Czy jesteś ciekawa czym nas zaskoczy? Koniecznie zajrzyj na kolejne slajdy. 
Paula Tumala: "Mój wygląd zawdzięczam ciężkiej pracy, wyrzeczeniom oraz regularnym treningom..." [GALERIA]

Paula Tumala nie zdradziła szczegółów rozstania. Zazwyczaj chroniła prywatność swojego partnera. Związek trwał cztery lata. Para mieszkała razem w Łodzi. Paula ma jednak w planach powrót do Warszawy, gdzie przed urodzeniem bliźniaczek pracowała nad swoją karierą. Dla eks modelki zapowiada się nowy etap w życiu.

Zobacz wideo Paula Tumala o ciąży
Więcej o: