Paula Tumala pokazała odważne zdjęcie po bliźniaczej ciąży: "Mam brzuszek z drugiego trymestru i pokochałam go jak własny"

Paula Tumala, fotomodelka znana z teledysku "My słowianie" Cleo i Donatana, podzieliła się z fanami zdjęciem brzuszka świeżo po urodzeniu dwóch córeczek.

Paula Tumala, fotomodelka znana z występu w teledysku Cleo i Donatana do utworu "My Słowianie", urodziła ostatnio bliźniaczki. Oprócz zdjęć córeczek, celebrytka postanowiła na Instagram wstawić również zdjęcie swojej figury i pokazać, jak wygląda kobiece ciało niedługo po porodzie.

Paula Tumala pokazała brzuch po bliźniaczej ciąży

Paula Tumala podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, na którym widoczny jest jeszcze poporodowy brzuszek. We wstawionym na Instagram poście przeczytamy również szczere wyznanie i przemyślenia fotomodelki:

Uważam, że macierzyństwo to jest absolutny cud natury, to co się dzieje z ciałem kobiety i w jaki sposób zmienia się myślenie to coś niesamowitego. Kiedyś każdy kilogram był dla mnie problemem i czułam się źle sama ze sobą, dzisiaj mam brzuszek z drugiego trymestru i nawet mi to nie przeszkadza, a wręcz odwrotnie pokochałam go jak „własny” i często wspominam sobie cudowne chwile jak czułam pierwsze ruchy moich córeczek, pierwszą czkawkę czy łaskotanie i aż mi brakuje tego czasami - pisze Paula Tumala.
 
Ja przez 32 lata dbałam o nienaganną sylwetkę, zwracałam uwagę na to by dobrze się prezentować sama przed sobą, a dzisiaj już wiem, że to co w życiu najważniejsze to moje dwa skarby i tatuś. P. S czy mamuśki też mogą być sexy? - pyta fotomodelka.

Fani natychmiast pospieszyli Pauli Tumali z odpowiedzią, a odważne zdjęcie z widocznym jeszcze po ciąży brzuszkiem spotkało się z aprobatą obserwatorów:

Tak - mamuśki mogą być sexy nawet te tygrysie prążkowane od ciąż
Dokładnie Kochana, czasem trzeba odpuścić, wyglądasz pięknie, buziaczki
Pięknie powiedziane. Mi też został brzuszek po ciąży. Ale to nie jest ważne, teraz mam przy sobie maluszka, którego tak bardzo pragnęliśmy z mężem. Nie ważne czy teraz 5 kg na plusie. Ważne, że akceptujemy same siebie
Piękna mamuśka, ale nóżka jak u sarenki, zaraz i brzuch będzie płaski

Doceniamy odwagę Pauli Tumali i cieszymy się, że kobiece ciało po ciąży przestaje być tematem tabu.

JP

One urodziły w 2018 roku. Zobaczcie nasze wideo.

Zobacz wideo
Więcej o: