Paula Tumala ćwiczy, pokazując na Instagramie brzuch po ciąży: "Moje fałdki żyją swoim życiem". Odważne zdjęcie

Paula Tumala zasłynęła głównie dzięki współpracy z Donatanem i zażyłej relacji z Marcinem Gortatem. Modelka w styczniu urodziła dwie córeczki. Na Instagramie pokazuje brzuch po bliźniaczej ciąży i motywuje fanki do ćwiczeń. Kobieta twierdzi, że kocha swoje fałdki.

Paula Tumala - niegdyś kobieta ubijająca masło na Eurowizji 2015 u boku Cleo i Donatana, teraz przykładna Matka Polka. W styczniu 2020 roku urodziła dwie córeczki, a zdjęciem bliźniaczek pochwaliła się w mediach społecznościowych. Kobieta na Instagramie pokazuje nie tylko życie codzienne, związane z opieką nad dziećmi, ale zdecydowała się również na publikowanie odważnych fotografii swojej poporodowej figury. Nie wstydzi się fałdek i tym samym motywuje fanki do samoakceptacji. Warto to zobaczyć!

Zobacz wideo Jak na imię mają pociechy Pauli Tumali? Modelka zdradziła nam ten sekret, będąc jeszcze w ciąży!

Paula Tumala pokazuje nieidealny brzuch po ciąży

Instagram jest dla modelki idealnym miejscem na dzielenie się swoimi przemyśleniami, dotyczącymi ciąży i akceptacji figury. Paula przyznaje, że miała problem z tym, żeby pokochać swoje ciało po narodzinach dwóch córeczek. Zdecydowała się na odważny wpis, w którym sugeruje, że niedługo powróci do ćwiczeń, aby odzyskać wymarzoną figurę. Zwraca jednak uwagę na ważną kwestię - chce robić to dla dobrego samopoczucia, a nie jedynie dla chęci zrzucenia zbędnych kilogramów. 

Ja chcę, za tydzień lub dwa znowu zacząć biegać po lesie z Gonzem jak półtora roku temu. Pójść na siłownię, na basen, wyskoczyć na rower czy nawet pójść na dłuższy spacer, ale nie po to, by schudnąć, tylko dla samej siebie. Zrobić coś, co kiedyś dawało nam tyle radości i przyjemności.

Tumala wpis opatrzyła odważnym zdjęciem, na którym widać, jak w dość skąpym stroju pozuje w tak zwanej pozycji "plank". Robiąc "deskę", chce zmotywować młode mamy do tego, żeby zadbały o siebie, ale jednocześnie przestały wstydzić się swoich krągłości. Modelka, na dowód własnej samoakceptacji, odsłania brzuch, którego wygląd na pewno nie przypomina tego sprzed ciąży. W tle natomiast widać butelki z mlekiem, które nadają zdjęciu typowo "macierzyński" charakter. 

 
Tym zdjęciem zmobilizuję Was, moje kochane mamuśki, do tego, aby pokochać siebie taką, jaką się JEST i nie patrzeć na bliznę czy na zbędne kilogramy po ciąży jak na największe zło, tylko z przymrużeniem oka, a za jakiś czas (jak pozwolą nam na to nasze maleństwa), zająć się sobą... - czytamy na profilu Pauli. 

Tumala bez cienia wstydu pokazuje, że fałdki po ciąży są czymś normalnym i naturalnym. Również sądzicie, że takie uświadamianie internautów jest bardzo potrzebne w dzisiejszym zakłamanym świecie, w którym Instagram to idealnie wykreowane medium, będące źródłem kompleksów? Popieramy taką postawę modelki!

Paula TumalaPaula Tumala Instagram/ @paulatumala

BWO 

Więcej o: