Szczęśliwe gwiazdy wróciły na ściankę po przerwie. Dominika Tajner, Eliza Trybała i Lidia Kopania na otwarciu salonu urody

Nadszedł ten czas, kiedy gwiazdy mogą powrócić na wymarzoną ściankę. Ze względu na pandemię koronawirusa, od marca nie były organizowane żadne celebryckie eventy, jednak teraz wszystko wskazuje na to, że się to zmieni. W Warszawie Roksana Dąbkowska i Daria Najhajt otworzyły salon kosmetyczny, gdzie można sobie nałożyć rzęsy i zrobić zabiegi na twarz. Firma Marshall Lashes od kilku lat specjalizuje się w stylizacji rzęs. Otwarcie salonu w Warszawie dla celebrytek było świetną okazją do wyjścia z domu i zapozowania za stęsknionymi fotoreporterami. Pojawiła się Paula Tumala, Dominika Tajner i wiele innych gwiazd.
Dominika Tajner Dominika Tajner KAPIF

Dominika Tajner

Dominika Tajner postawiła na zwiewną, zieloną sukienkę. Gołym okiem widać, że była żona Michała Wiśniewskiego była w świetnym humorze. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. 

Dominika Tajner
KAPIF

Eliza Trybała Eliza Trybała KAPIF

Eliza Trybała

Eliza Trybała zaprezentowała się na ściance w błyszczącej bluzce i podartych dżinsach. Stylizację dopełniła opaską w tym samym kolorze, co bluzka.

Eliza Trybała
KAPIF

Marietta Witkowska Marietta Witkowska KAPIF

Marietta Witkowska

Dla Marietty Witkowskiej z programu "Hotel Paradise" to pierwszy celebrycki event. Czyżby była lekko stremowana obecnością fotoreporterów? 

Paula Tumala Paula Tumala KAPIF

Paula Tumala

Paula Tumala lubi odsłaniać ciało, toteż i tym razem wybrała odważną, krótką, białą sukienkę, do której dobrała czarną kopertówkę.

Paula Tumala
KAPIF

Lidia Kopania Lidia Kopania KAPIF

Lidia Kopania

Lida Kopania dawno nie pozowała fotoreporterom. Czyżby właśnie to skłoniło ją do założenia okularów przeciwsłonecznych na ściance? 

Lidia Kopania
KAPIF

Rafał Grabias Rafał Grabias KAPIF

Rafał Grabias z "Królowych życia"

Rafał Grabias w doborze stylizacji na wyjście zainspirował się westernem. Wybrał kowbojskie buty, podarte dżinsy i kapelusz. Nie mogło zabraknąć oczywiście panterki. 

Rafał Grabias
KAPIF

Karolina Pilarczyk Karolina Pilarczyk KAPIF

Karolina Pilarczyk

Karolina Pilarczyk postawiła na sportową elegancję. 

Karolina Pilarczyk
KAPIF

Leo Oleksiak i Joanna Mądry Leo Oleksiak i Joanna Mądry KAPIF

Leo Oleksiak i Joanna Mądry

Leo Oleksiak i  Joanna Mądry

Dorota Szczepańska i Monika Szczepańska Dorota Szczepańska i Monika Szczepańska KAPIF

Dorota Szczepańska i Monika Szczepańska

Dorota Szczepańska i Monika Szczepańska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.