Kim jest 22-letnia partnerka Piotra Żyły? Marcelina Ziętek to aspirująca aktorka, jednak to nie wszystko, co o niej wiemy

Odkąd na jaw wyszły informacje, że Piotr Żyła znalazł nową miłość, wszyscy zastanawiają się, kim jest Marcelina Ziętek. Spróbujemy nieco przybliżyć jej osobę.

Związki gwiazd wzbudzają wielkie zainteresowanie. Szczególnie, gdy dowiadujemy się o nich w atmosferze skandalu. Niedawno do mediów dotarła informacja, że Piotr Żyła znalazł nową miłość. Chodzi o Marcelinę Ziętek, którą widzowie stacji TVN mogą kojarzyć z paradokumentalnych produkcji takich jak ''Szkoła'' czy ''19+'', gdzie wciela się w rolę Kai Jarosik. Co jeszcze wiemy o pięknej 22-latce?

Zobacz wideo Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko

Kim jest Marcelina Ziętek?

Piotr rozstał się z Justyną dwa lata temu. Mimo to byli małżonkowie wciąż nie zakopali toporu wojennego i nieustannie przerzucają się oskarżeniami. Tym razem cała uwaga skupiła się na nowej partnerce skoczka. Żyła związał się z aspirującą aktorką, Marceliną Ziętek.

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek Instagram @szkola.tvn.pl

Chociaż sami zainteresowani nie potwierdzili związku, to my skrupulatnie przejrzeliśmy Instagram młodej kobiety. Mimo że jest aktywna w mediach społecznościowych, to nie afiszuje się związkiem z Piotrkiem. Kilka razy udostępniła zdjęcia z partnerem, jednak zadbała o to, by nie zdradzać jego tożsamości.

 

Jej profil śledzi ponad 38 tysięcy obserwujących, jednak teraz ta liczba z pewnością urośnie. 

Marcelina w biogramie pochwaliła się również, że próbowała swoich sił w konkursach piękności. Ma nawet na swoim koncie pierwsze sukcesy. Zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek, a także Miss Foto Południa Nastolatek. Jest absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.

 

Po pełnym emocji piątku Marcelina opublikowała wymowny filmik na InstaStories. Zakryła twarz rękami i nagranie opatrzyła krótkim podpisem.

Ale dzień!

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek Instagram @marceepan

Myślicie, że chodziło o to, że na jaw wyszły rewelacje na temat jej związku? Na szczęście poranek był nieco milszy, bo aktorka dostała bukiet czerwonych róż od ukochanego. Romantycznie?

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek Instagram @marceepan

Więcej o: