Piotr Żyła spotyka się z 22-letnią aktorką TVN-u! Wakacje już za nimi. Zdjęcia mówią same za siebie

Sensacyjne doniesienia! Piotr Żyła zakochał się w 22-letniej aktorce. Marcelina gra w "Szkole" i "19+".

Piotr Żyła i Justyna Żyła rozwiedli się dwa lata temu. W ich przypadku czas nie wyleczył ran, bo byli małżonkowie po dziś dzień obrzucają się publicznie błotem. Wiele pisaliśmy o tym półtora tygodnia temu. Wtedy to skoczek narciarski miał napisać córce, że jej mama jest brzydka, a Justyna w odwecie nagrała, jak symbolicznie pali wszystkie pamiątkowe fotografie z mężem. Z kolei w piątek na jaw wyszło, że sportowiec ma nową partnerkę. Jest nią ponoć 22-letnia aktorka. To gwiazda dwóch produkcji TVN-u: "Szkoła" i "19+".

Zobacz wideo Justyna Żyła ma nowego partnera?

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są parą?

Informacje o nowym związku skoczka narciarskiego podał w piątek "Pudelek". Informator serwisu donosi, że auto Żyły często widywane jest pod blokiem młodej aktorki.

Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal.

Okazuje się jednak, że Piotr i Marcelina są parą od dawna. Na Instagramie 22-latka często publikowała zdjęcia swojego partnera, jednak nigdy nie pokazywała jego twarzy. Raz dostrzec można było pieprzyki na klatce piersiowej sportowca, a innym razem fryzurę. Niezbitym dowodem ma być jednak fakt, że tydzień temu Żyła urlopował się w tym samym miejscu, z którego relacje do sieci wrzucała Ziętek, dodając hasztag "couplegoals".

 

Faktycznie, zdjęcia mówią same za siebie. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na wspólne romantyczne zdjęcie pary. Myślicie, że Marcelina odnajdzie się w roli macochy? Piotr jest bowiem ojcem trzynastoletniego Jakuba i ośmioletniej Karoliny.

Tymczasem my spytaliśmy Justynę Żyłę o nowy związek jej byłego męża. Sprawdźcie, co nam powiedziała: Justyna Żyła komentuje związek Piotra Żyły z 22-letnią gwiazdą TVN-u. "To przykra i krępująca sprawa" [TYLKO U NAS]