Justyna Żyła wstawiła na InstaStories wymowny post. Tak komentuje relację z Piotrem?

Justyna Żyła podzieliła się z fanami pewnym przemyśleniem. Po jej ostatnim konflikcie z byłym meżem trudno nie odnieść wrażenia, że to właśnie Piotra Żyły dotyczy zamieszczony wpis.

Justyna Żyła i Piotr Żyła byli małżeństwem przez ponad dziesięć lat i doczekali się dwójki dzieci. Ich związek zakończył się jednak burzliwym rozstaniem, a do mediów co jakiś czas przedostają się nowe doniesienia w sprawie ich konfliktu. Najnowszy umieszczony na Instagramie post celebrytki wydaje się być kolejnym gorzkim komentarzem dotyczącym jej relacji z byłym mężem. 

Zobacz wideo

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie wymowny post

W ubiegłym tygodniu po raz kolejny dane nam było usłyszeć o, delikatnie mówiąc, nie najlepszych relacjach Justyny Żyły z Piotrem Żyłą. Tym razem poszło o to, że potomstwo sportowca nie ma ochoty widywać się z jego nową partnerką. Celebrytka oraz skoczek narciarski opublikowali więc w internecie prywatną korespondencję - ona pomiędzy sportowcem a jego dziećmi, on natomiast - pomiędzy sobą a byłą żoną. Finalnie Justyna Żyła wydała oświadczenie na Instagramie, w którym opowiedziała historię związku ze swojej perspektywy. Wszystko wskazywało wiec, że na jakiś czas ich konflikt ucichnie. Ostatnio jednak na InstaStories celebrytki pojawił się wymowny post:

Najgorsi ludzie to tacy, którzy najpierw nas krzywdzą, a później wmawiają nam, że to my skrzywdziliśmy ich – czytamy.

Jak myślicie, czy Piotr Żyła postanowi odnieść się do wpisu byłej żony, czy też wytrwa w tym, o co sam prosił celebrytkę i wszystkie sprawy załatwiać będzie z nią bez pośrednictwa mediów społecznościowych?

Zobacz także: Justyna Żyła szczerze opowiedziała o cierpieniach w małżeństwie z Piotrem Żyłą. "Kompleksy były ogromne".

Więcej o: