Justyna Żyła udostępniła rozmowę Piotra Żyły z córką. Obraził w niej byłą żonę? "Jaka ona brzydka"

Justyna Żyła opublikowała wiadomości, które wymieniała jej córka z Piotrem Żyłą. Skoczek w bezlitosny sposób odniósł się do byłej żony.

Piotr Żyła i Justyna Żyła byli małżeństwem przez 12 lat. W 2018 roku media obiegła informacja o rozwodzie pary. Justyna wykorzystała swój moment i nagle pojawiła się w polskim show-biznesie, w którym dosyć często poruszała temat byłego męża. Wyznała także, że Piotrek ją zdradził. Sprawa rozniosła się szerokim echem, a fani stanęli murem za Justyną i krytykowali skoczka. Mimo upływu lat celebrytka nadal lubi prać prywatne brudy w mediach. Co tym razem się stało? Na Instagramie opublikowała wiadomość, jaką skoczek napisał do ich córki.

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji dzieci na rozwód

Piotr Żyła obraża byłą żonę

Piotr i Justyna wychowują wspólnie dwójkę dzieci: 11-letniego syna Jakuba i 8-letnią córkę Karolinę. Dzieci mimo rozwodu rodziców są związani z obojgiem, co również często możemy zobaczyć w mediach społecznościowych. Justyna wiele razy pokazywała, jak jej pociechy kibicowały tacie podczas zawodów.

Jednak teraz Żyła opublikowała pewien screen, który budzi wiele emocji. Na Instagramie pokazała konwersację jej córki z Piotrkiem, który pisał o byłej żonie nieprzyjemne rzeczy.

Coś Ci wyślę - napisała córka skoczka i wysłała zdjęcie ślubne rodziców.
Kto to? Jaka ona brzydka - odpisał skoczek córce.
Ona była zawsze piękna.

Tą wypowiedź córki skoczek skomentował tylko roześmianą emotką, na co 8-letnia Karolina odpisała:

Nienawidzę cię, jesteś okropny.
Cała przyjemność po mojej stronie - odpowiedział Piotrek.

Piotr Żyła rozmowa z córkąPiotr Żyła rozmowa z córką instagram/justynazyla

Justyna Żyła szybko usunęła screen rozmowy.