Justyna Żyła szczerze opowiedziała o cierpieniach w małżeństwie z Piotrem Żyłą. "Kompleksy były ogromne"

Po dwóch latach od zakończenia małżeństwa była patnerka Piotra Żyły opowiedziała o tym, jak czuła się w towarzystwie gwiazdy sportu.

W 2018 roku Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą. Wtedy to publicznie wypowiadała się na temat jego zdrady. Ciężki okres ma już za sobą, podbiła show-biznes wystąpieniem w rozbieranej sesji dla "Playboya", dostała własny program w telewizji, a także wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz znów wraca wspomnieniami do nieudanego małżeństwa.

Justyna żyła o problemach w relacji z Piotrem

W najnowszej rozmowie z Jastrząbpost.pl Justyna Żyła zdradziła bolesne szczegóły z relacji ze sportowcem. Opowiedziała, czego najbardziej jej brakowało.

Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby założyć odważniejszą sukienkę itd. Ale z czasem to minęło – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Justyna zwróciła uwagę na fakt, że partnerzy często nie zwracają uwagi na tego typu uczucia i bagatelizują problem. Jak było u niej?

Dla niektórych mężczyzn to jest temat, który był mało ważny, komfortowy i niepotrzebny do dalszej konwersacji. Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką.

Była żona Piotra Żyły opowiedziała także o aktualnych relacjach po zakończeniu związku.

Mamy relację jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dzióbków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle.

Ciekawe, czy Piotr Żyła odniesie się do słów byłej żony. 

Więcej o:
Komentarze (41)
Justyna Żyła szczerze opowiedziała o cierpieniach w małżeństwie z Piotrem Żyłą
Zaloguj się
 • teczowesmieci

  Oceniono 16 razy 12

  "a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi"
  A myślałaś, że KIM jesteś?

 • sovereign

  Oceniono 12 razy 10

  Jezu! Jak ona to przeżyła??? Ten Piotrek to wyjątkowa KANALIA jak się okazuje! Brał ją z sobą na imprezy jakby nigdy nic a ona jak ten kołek i matka-Polka! Straszne. Teraz zobaczyłem jej koszmar w innej optyce.

 • Krzysztof Baranowski

  Oceniono 13 razy 9

  Trzeba było się uczyć i ciężko (nad sobą) pracować to i kompleksów by nie było a tak "pani nikt" musi dziś żebrać o atencję wylewając pomyje na swojego byłego męża. Przyznam, że tekstu nie czytałem bo szkoda zachodu. Niech pani Żyła wróci do panieńskiego i nie zawraca dudy bo ileż można oglądać wstawki "pani nikt to lub tamto"? Jest tylu ludzi, którzy zasługują na uwagę ponieważ coś w życiu osiągnęli ciężką pracą. Może lepiej im dać szansę w dobie kryzysu wartości / autorytetów a nie zajmować się z dudy wyjętymi opowieściami z dudy wyjętych "bohaterów"...

 • 1p.3.15

  Oceniono 18 razy 8

  A nie można tak zwykłą matką Polką pozostać i nie pchać się na szkło ciągle?

 • asperamanka

  Oceniono 10 razy 6

  Ona istnieje w mediach i zarabia tylko dzięki temu, że była żoną znanego sportowca. Widać zlecenia zaczęły się kończyć, więc trzeba o tym przypomnieć.

 • wejsunek47

  Oceniono 9 razy 5

  przypadki psychiatryczne takie jak w wydaniu tego pustaka powinny być omawiane w piśmie specjalistycznym a nie na czołowych pozycjach gazety ( ongiś ciekawej i poważnej)

 • krzywelustro

  Oceniono 5 razy 3

  "Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką" - chlapnęło egazltowane blond-straszydło.

  Egzaltowane blond-straszydło raczy błądzić. W rzeczywistości nie udało mu się wyjść z tego obronną ręką, lecz popadło w głębsze zawirowania, jeśli chodzi o psychikę. Wiele wskazuje na to, że w Wiśle bije niezwykle obfite źródło wody sodowej.

  A tak przy okazji: egzaltowane blond-straszydło rozpaczliwie szuka męża, który umie kosić trawę i odśnieżać:

  www.plotek.pl/plotek/7,154063,25953782,perfekcyjna-pani-domu-justyna-zyla-kosi-trawe-i-z-radoscia-oglasza.html

  Może ktoś litościwy się zgłosi?

 • pawel.ccc

  Oceniono 5 razy 3

  "podbiła show-biznes wystąpieniem w rozbieranej sesji dla "Playboya", dostała własny program w telewizji, a także wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami"."
  I co dalej ? Pokazała tyłek w Playboyu- w myśl zasady
  "o mnie się nie martw, o mnie się nie martw, j
  a sobie rade dam,
  Pójdę na plażę d..ę pokażę
  i już górala mam" "
  skasowała "górala" z hakiem , pieniądze się rozeszły wiec co zrobił "tytan intelektu" - dostał program w lokalnej telewizji ale oglądalność nie przekraczała pięciu osób z najbliższej rodziny więc ..program spadł z anteny, kolejnym "etapem błazenady były występy w TzG. Justyna Z pokazała, że rusza się jak krowa po lodzie i że , mimo wielkiego poparcia "sponsora, " widzowie ją wywalili z programu. Sorry ale nie rozumiem, dlaczego redakcja promuje takie beztalencie ? czy naprawdę nie ma w Polsce ciekawszych kobiet, które mają coś do powiedzenia ? Bo akurat była żona skoczka narciarskiego nie ma NIC do powiedzenia, ot cierpienia kury domowej przeniesione do mediów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX