Justyna Żyła udostępniła odważne zdjęcie. Od czasu sesji w "Playboyu" nie odsłoniła tak wiele

Justyna Żyła zdecydowała się zaskoczyć swoich fanów. Była żona Piotra Żyły wstawiła na swoim InstaStories nowe, bardzo odważne zdjęcie.

Justyna Żyła przebywa obecnie w izolacji wraz ze swoją rodziną, lecz z instagramowymi obserwatorami pozostaje w stałym kontakcie. Ostatnio celebrytka dała im okazję do podziwiania wartej milion złotych posiadłości w Wiśle, w której od kilku ostatnich tygodni spędza czas z dala od społeczeństwa. Była żona Piotra Żyły chętnie uczestniczy także w internetowych wyzwaniach, w skutek czego mogliśmy oglądać ją odzianą w samą poduszkę.

Zobacz wideo Justyna Żyła opowiada o reakcji rodziny na jej powiększone usta

Justyna Żyła udostępniła odważne zdjęcie

Celebrytka postanowiła jednak nieco bardziej zaskoczyć swych obserwatorów i wstawić na Instagram odważne zdjęcie. Jak wiemy, Justyna Żyła ma już doświadczenie w tej kwestii - jakiś czas temu wzięła bowiem udział w sesji dla "Playboya". Na zamieszczonej w mediach społecznościowych fotografii była żona skoczka narciarskiego pozuje owinięta ręcznikiem, a jednocześnie mocno eksponuje dekolt. 

Śruba w uchu jest, pistolet na szyi wisi, sąsiedzi w pobliżu, można iść spać - napisała na InstaStories.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła instagram.com/justynazyla

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Justyna Żyła w show-biznesie

Przypomnijmy, że o Justynie Żyle zrobiło się głośno po medialnym rozwodzie z jej byłym mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Celebrytka dostała wtedy propozycję udziału w programie "Taniec z Gwiazdami", z której oczywiście chętnie skorzystała. Niestety, nie zawsze zachwycała tanecznymi umiejętnościami. Niedawno natomiast "Flesz" doniósł, że Żyła dostanie własny program w stacji Active Family. Na początku roku Justyna pochwaliła się też nowym związkiem, a swojemu wybrankowi gotowała wymyślne potrawy z afrodyzjakami.