Justyna Żyła pokazała, co gotuje dla nowego partnera. Fani zwrócili uwagę, że podała mu danie z afrodyzjakiem

Od jakiegoś czasu Justyna Żyła ma nowego partnera. Teraz pochwaliła się, jakie dania mu przygotowuje.

Od kiedy Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą, jest bardzo aktywna na Instagramie. Wszyscy zapewne pamiętają, że to właśnie tam dokładnie relacjonowała przebieg rozstania. W końcu doszła do porozumienia z byłym mężem i skupiła się na swojej karierze. Wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", była na okładce "Playboya", a także dostała własny program. Teraz jednak skupia się na nowym związku.

Justyna Żyła odpowiada na pytania dotyczące swoich ust

Zobacz wideo

Justyna Żyła gotuje dla nowego partnera

Obecnie Justyna Żyła jest w związku z tajemniczym mężczyzną. Jeszcze nigdy nie pokazała jego twarzy, ale na niektórych zdjęciach widać było np. tył jego głowy. Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ. Teraz celebrytka zdecydowała się pokazać, jak gotuje dla nowego ukochanego.

Już prawie weekendzik, a jak się ma chłopa w domu to kawał porządnego miecha musi wpaść. Po takim steku na stok i można jeździć do upadłego. Zima nareszcie wpadła do Wisły i mam nadzieję, że zostanie z nami na dłużej. Kto rusza na nartki? - napisała Justyna Żyła.
 

Mięcho mięchem, ale fani zwrócili uwagę na co innego. Ich zdaniem, Justyna Żyła przygotowała partnerowi dani z... afrodyzjakiem.

Po porządnym steku można szusować, ale po tym selerku czy lubczyku to na pewno wieczór będzie się coś niecoś działo. Oj działo! - skomentował jeden z fanów.

Doceniamy sokole oko.

KM