Justyna Żyła zrobiła tort urodzinowy dla byłego męża. Fani zachwycają się prezentem dla Piotra Żyły: Wygląda jak dzieło sztuki!

Justyna Żyła chętnie publikuje zdjęcia potraw, które przygotowywuje. Tym razem przygotowała tort dla byłego męża, Piotra Żyły.

Justyna Żyła i Piotr Żyła oficjalnie rozwiedli się w listopadzie 2018 roku. Przez dłuższy czas para nie dogadywała się, a żona skoczka chętnie prała rodzinne brudy w mediach. Mimo to okazuje się, że po rozstaniu pozostają w dobrych stosunkach. Celebrytka przygotowała coś miłego z okazji urodzin byłego partnera. 

Justyna Żyła zrobiła tort dla Piotra Żyły

Justyna Żyła na Instagramie pochwaliła się zdjęciami piętrowego tortu, który przygotowała z okazji urodzin Piotra Żyły. Upiekła ciasto i zrobiła krem, a za ostateczny wygląd urodzinowego przysmaku opowiadały dzieci pary. Na cieście nie zabrakło egzotycznych owoców, ręcznie wykonanej figurki z bajki "Dragon Ball" i czekolady.

Praca zespołowa z niewielką pomocą "wyrośniętych krasnoludków". Dzieci przygotowały tort dla taty - napisała Justyna.
 

Pod zdjęciami pojawiło się sporo komentarzy. Internauci zachwycali się efektem pracy zespołowej. Niektórzy nawet pytali, czy Justyna zechciałaby dla nich gotować.

Pani Justyno, czy zechce Pani gotować dla mnie?
Wygląda jak dzieło sztuki!
Brawo! Pięknie się prezentuje i pewnie jeszcze lepiej smakuje - pisali.

Rzeczywiście ciasto wygląda imponująco i zapewne smakowało wybornie. Bardzo nas cieszy, że byli małżonkowie się dogadują. Jednocześnie składamy Piotrowi Żyle najlepsze życzenia!

DK

Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko:

Zobacz wideo