Polscy skoczkowie to prawdziwi szczęściarze! Ewę Stoch zna każdy, a kim są pozostałe partnerki sportowców? Żona Kota to znana trenerka!

O sukcesach polskich skoczków narciarskich co sezon rozpisują się wszystkie media. Kiedy oni dumnie reprezentują nasz kraj w konkursach międzynarodowych, za kulisami dzielnie wspierają ich partnerki. "Królowych Wisły" jest kilka. Ostatnio pisaliśmy, czym zajmuje się Ewa Stoch. Dziś spieszymy z informacjami na temat pozostałych partnerek sportowców.
Kamil Stoch w niedzielę wygrał pierwsze zawody w sezonie. Na zdjęciu z żoną Ewą Bilan Kamil Stoch w niedzielę wygrał pierwsze zawody w sezonie. Na zdjęciu z żoną Ewą Bilan Fot. Matthias Schrader / AP Photo

Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha

Kamil Stoch to obecnie jeden z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. W niedzielę wrócił na szczyt, wygrywając konkurs w Zakopanem. Szczęście sprzyja mu nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Od prawie ośmiu lat jest mężem ślicznej góralki, Ewy Bilan

Kamil Stoch wziął ślub z Ewą Bilan.
MAREK PODMOKŁY/AGENCJA GAZETA

Żona skoczka stroni od mediów i nie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio udzieliła krótkiego wywiadu dla Sportowych Faktów WP, w którym powiedziała, jak wygląda życie z ciężko pracującym i odnoszącym sukcesy Kamilem.

Decydując się na życie z profesjonalnym sportowcem, trzeba dopasować się potrzebami i priorytetami. Nie mam z tym problemu. Życie układamy pod harmonogram i zawód Kamila, ale potem wszystko jest rekompensowane. On sam też, od 15 lat, stara mi się to wynagrodzić - wyjaśniła Ewa. 

Niedawno w Zakopanem odbył się wernisaż Ewy, na którym zaprezentowała swoje fotografie. Udało jej się namówić 30 czołowych skoczków narciarskich z ostatnich lat, by pokazali swoje najważniejsze medale. Pisaliśmy o tym TUTAJ

23.01.2020 Zakopane . Teatr Witkacego . Wernisaz Wystawy Fotografi Ewy Bilan Stoch pod tytulem PERPETUI FLORES przedstawiajace zdobyte przez 30 skoczkow narciarskich medale w formie bukietow N/Z Ewa Bilan Stoch
Fot. Marek Podmokly / Agencja Gazeta
Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta

Marta Majcher, Dawid Kubacki Marta Majcher, Dawid Kubacki Fot. Tomasz Jagodzinski / ArtService / FORUM

Marta Majcher, żona Dawida Kubackiego

Marta Majcher i Dawid Kubacki poznali się kilka lat temu. Skoczek oświadczył się ukochanej na wakacjach w Egipcie w 2018 roku. Rok później para wzięła ślub. Uroczystość miała miejsce w popularnym wśród sportowców kościele na Bachledówce.

01.05.2019 Bachledowka kolo Zakopanego . Od lewej: Ewa Bilan Stoch , Marta Majcher , Dawid Kubacki , Kamil Stoch podczas slubu Dawida Kubackiego i Marty Mjcher .
Fot. Marek Podmokly / Agencja Gazeta
Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta

Wybranka Kubackiego kocha sport. Studiowała w Katowicach na Akademii Wychowania Fizycznego. W latach 2009-2015 trenowała szermierkę w barwach Pałacu Katowice. Rzadko pojawia się na publicznych wyjściach, ale zawsze można ją dostrzec na zawodach, gdzie kibicuje mężowi.

Stefan Hula, Marcelina Hula Stefan Hula, Marcelina Hula Instagram/cysia.hula

Marcelina Hula, żona Stefana Huli

Marcelina Hula i Stefan Hula są małżeństwem od 12 lat. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci. Sportowiec założył firmę, w której jego ukochana szyje kombinezony dla skoczków narciarskich. W jej projektach skacze nie tylko mąż, ale także Krzysztof Miętus oraz Piotr Żyła. Nazwa firmy pochodzi od ich nazwiska Huligan's. 

Stefan Hula, Marcelina Hula
Instagram/cysia.hula

Marcelina skończyła Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej. Prowadzi konto na Instagramie i chętnie chwali się życiem prywatnym. Choć jej męża często nie ma w domu, widać, że każdą wolną chwilę spędza z żoną i córeczkami. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#kisskiss #loveisintheair?? #hulkikulki #nawodzie #sunset #męż #żon #timetogether #happytime #beautifulview #żyjemychwilą ??

Post udostępniony przez Marcelina Hula (@cysia.hula) Paź 16, 2018 o 10:24 PDT

Agnieszka Rzadkosz, żona Klemensa Murańki

Agnieszka Rzadkosz i Klemens Murańka poznali się w 2010 roku. Cztery lata później urodził się ich syn, Klemens Murańka junior. Po kilkunastu miesiącach postanowili sformalizować swój związek i pobrali się w kwietniu 2015 roku w kościele parafialnym w Poroninie.

25.04.2015 Poronin . Slub Klemensa Muranki czlonka kadry narodowej skoczkow narciarskich z Agnieszka Rzadkosz
Fot. Marek Podmokly / Agencja Gazeta
SLOWA KLUCZOWE:
sport skoki narciarskie  kadra narodowa slub /FR/
MAREK PODMOKŁY

Niestety nie wiemy, czym zajmuje się piękna góralka, ponieważ pilnie strzeże swojej prywatności. Kilka jej zdjęć jest jednak dostępnych na Instagramie skoczka. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Klimek Murańka (@klems221.5) Wrz 9, 2018 o 3:11 PDT

Izabela Małysz, Adam Małysz Izabela Małysz, Adam Małysz Fot. izamalysz/Innstagram

Izabela Małysz, żona Adama Małysza

Adam MałyszIzabela Małysz będę w tym roku świętować swoją 23. rocznicę ślubu. Żona byłego skoczka jest magistrem prawa i administracji. Para wspólnie wychowuje 22-letnią Karolinę, która w ubiegłym roku się zaręczyła. 

Adam Małysz z żoną i córką Karoliną
Internet

Iza jest wierną fanką swojego męża. Często pojawiała się na zawodach i kibicowała ukochanemu. Chroni swojej prywatności i unika rozgłosu. Za to Adam chętnie publikuje zdjęcie z pracy ze skoczkami i pokazuje swoją rodzinę. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Sylwestrowo Wszystkiego najlepszego w tym Nowym 2020 Roku

Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial) Gru 31, 2019 o 3:40 PST

 

Maciej Kot, Agnieszka Lewkowicz Maciej Kot, Agnieszka Lewkowicz Instagram/maciejkot

Agnieszka Kot, żona Macieja Kota

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz pobrali się niecały rok temu. Ta para powiedziała sobie sakramentalne tak w Bazylice świętego Michała Archanioła i świętego Stanisława Biskupa w Krakowie.

Agnieszka jest znaną trenerką personalną. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 30 tys. użytkowników. Publikuje tam wiele pięknych zdjęć. Można znaleźć wiele tych romantycznych z mężem. 

Maciej Kot, Agnieszka Kot
screen Instagram / @bodybyaga

Piotr Żyła, Justyna Żyła Piotr Żyła, Justyna Żyła Instagram.com/justynazyla/

Justyna Żyła, była żona Piotra Żyły

Mimo iż piszemy o partnerkach znanych skoczków, nie możemy nie wspomnieć o najpopularniejszej "królowej Wisły", byłej żonie Piotra Żyły, Justynie Żyle. Odkąd wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" stała się pełnoprawną celebrytką.

Zyla Justyna, Baranski Tomasz2019-03-29
KAPIF

I choć nie skupia się na promowaniu swojej osoby na warszawskich salonach, jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Ostatnio przyznała się, że powiększyła usta. O dziwo otrzymała sporo komplementów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.