Justyna Żyła dostała własny program! Czym teraz będzie się zajmować? [TYLKO U NAS]

Kariera Justyny Żyły nabiera tempa. Już niebawem celebrytka wystąpi w show, który do złudzenia przypomina inny program emitowany niegdyś przez MTV.

O Justynie Żyle jest ostatnio wyjątkowo cicho. Po głośnym debiucie w show-biznesie była żona Piotra Żyły wróciła do Wisły, gdzie zajmuje się wychowywaniem dzieci i promuje swoje kulinarne umiejętności. Jakiś czas temu celebrytka wyznała, że jest zakochana. Cóż, wiele wskazuje na to, że związek nie przetrwał próby czasu. Żyła znów jest wolna i co więcej, szuka miłości.

Zobacz wideo Kilka tygodni temu Justyna Żyła powiększyła usta. O zabiegu opowiedziała na Instagramie:

Justyna Żyła wraca do telewizji

Jak donosi magazyn "Flesz", Justyna Żyła już niebawem znów wróci do telewizji. Ambitna celebrytka ma być gwiazdą najnowszego show stacji Active Family. Nagrania mają ruszyć wiosną, natomiast pierwszy odcinek zostanie wyemitowany jeszcze w tym roku.

O serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę - zdradza osoba z produkcji programu w rozmowie z "Fleszem".

Nam formuła programu przypomina nieco show "Zakochaj się w Tili Tequili". Uczestnicy programu konkurowali o serce amerykańskiej celebrytki. Zwycięzcy nie udało się jednak zamieszkać w sercu Tili na dłużej. Mamy nadzieję, że w Justyna Żyła będzie miała więcej szczęścia i pozna tego jedynego.

W rozmowie z Plotkiem celebrytka odniosła się do doniesień magazynu "Flesz".

Potwierdzam, że wystąpię w programie Active Family, ale o formule nie mogę się na tę chwilę wypowiadać - powiedziała.

Justyna Żyła w Active Family

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy celebrytka nawiązała współpracę ze stacją Active Family. Dwa lata temu prowadziła program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". Już sam tytuł formatu wzbudzał kontrowersje. W pewnym stopniu nawiązywał do tego, co robiła w mediach sama celebrytka. Program miał na celu zachęcenie bohaterów do zwierzeń na temat swoich problemów, by następnie mogły zostać one wyjaśnione z drugą stroną sporu.

Będziecie oglądać nowe show Justyny Żyły?