Justyna Żyła jest zakochana. Przygotowała romantyczną kolację i przyznała, że miłość jej służy. Widać

Justyna Żyła znalazła miłość. Była żona Piotra Żyły pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie i zdradzia, że jest zakochana.

Justyna Żyła ma za sobą bardzo ciężki okres. W 2018 roku z hukiem rozstała się ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Wtedy to publicznie opowiadała o jego zdradzie, pokazywała kompromitujące go nagrania i żaliła się na jego zachowanie. Ostatecznie para rozwiodła się i dziś pozostaje w poprawnych relacjach. W międzyczasie Justyna Żyła zaczęła podbijać show-biznes - wystąpiła w rozbieranej sesji dla "Playboya", dostała własny program w telewizji, a także wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz natomiast spotyka się z tajemniczym mężczyzną.

Justyna Żyła znalazła miłość

Justyna Żyła przestała dzielić się swoim prywatnym życiem na Instagramie, ale teraz zrobiła wyjątek. Pokazała zdjęcie kolacji, którą przygotowała dla... sąsiada. Miało być to sushi, ale chyba coś poszło nie tak. Nie to jednak zwraca największą uwagę, a komentarz jednej z fanek, która od razu zauważyła, że Justyna promienieje.

 
Justyna, jak ty pięknie wyglądasz!

Była żona skoczka odpowiedziała i wszystko stało się jasne:

kochanie, miłość.

Justyna Żyła jest zakochanaJustyna Żyła jest zakochana Instagram/justynazyla

Justyna Żyła dodała też emotikony serca i ust. Najwyraźniej celebrytka odnalazła uczucie w tajemniczym sąsiedzie. Ciekawe, czy niedługo zdecyduje się pokazać go światu? Przypomnijmy, że w sierpniu tego roku pokazywała zdjęcia z romantycznego spaceru. Nie wiadomo jednak, czy chodzi o tego samego mężczyznę. Tymczasem my życzymy szczęścia!

KM

Rozstanie Piotra i Justyny było jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie:

Zobacz wideo