Dalsze losy kłótni Justyny i Piotra Żyłów. Wypłynęły wiadomości: J**any k**wiu, szmac**rzu. Była żona skoczka wydała oświadczenie!

Piotr Żyła pokazał szokujące wiadomości od byłej żony. Justyna za to opublikowała długie oświadczenie.

Batalia między byłymi małżonkami trwa. Właśnie na jaw wyszły kolejne fakty. Piotr Żyła nie był dłużny Justynie i zdecydował się pokazać wiadomości, które miała do niego wysyłać. Screen rozmowy widniał niecałą godzinę na InstaStroies skoczka. Justyna Żyła w bardzo ostrych słowach odniosła się do byłego męża.

Zobacz wideo Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko

Piotr Żyła pokazał wiadomości od żony

Medialną kłótnię rozpoczęła sama celebrytka, która najpierw postanowiła pokazać rozmowy Piotra z ich córką, w których skoczek ją obrażał. Screen był dostępny na Instagramie Justyny, jednak szybko został wykasowany.

Na odpowiedź Piotra długo nie musieliśmy czekać. Najpierw napisał obszerny wpis, w którym wyjaśnił całą sytuację, po czym zapowiedział, że i on ma coś do pokazania światu. Z góry zastrzegł, że jego relacja będzie dostępna tylko przez godzinę.

(...) A dla tych o mocnych nerwach jedna wiadomość z mojej codzienności w relacji. Ale musicie szybko czytać, bo za godzinę usunę, bo może to jednak nie jest prawda. I tak na przyszłość Justynko, załatwiajmy swoje sprawy między sobą, ewentualnie na Policji, po co w to mieszać pół Polski? Rozumiem pandemia, nudzi Ci się, ale ja mam co robić naprawdę - czytamy w opisie.

Jak zapowiedział, tak się stało. Na InstaStories mogliśmy zobaczyć wiadomości, które ponoć miała wysyłać do niego Justyna.

Taki obrałam sobie cel i choćby nie wiem co, to zabiję k**wę. Nie będzie szm*ta moich dzieci dotykała. I mówię ci całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję, ale powtarzam, zabiję s*kę! - miała pisać Justyna Żyła.
Poproszę o jeszcze jakieś groźby, żeby policji się nie nudziło - odpowiedział jej Piotrek.
J**any k**wiu, szmac**rzu, robiłam wszystko, żeby dzieciom ta sytuacja jak najmniej się udzieliła - dodała celebrytka.

Jak wiemy, w internecie nic nie ginie, także screen możecie zobaczyć poniżej.

Justyna Żyła, Piotr ŻyłaJustyna Żyła, Piotr Żyła screen Piotr Żyła Instagram


Chwilę po tym Justyna Żyła wydała, jak sama mówi, ostatnie oświadczenie w tej sprawie. Na jej profilu pojawił się długi tekst, w którym m.in. możemy przeczytać, że nigdy nie chciała nikogo skrzywdzić. Pisze, że jest oddaną mamą i skupia się na wychowaniu dzieci.

Nigdy nikogo bym nie skrzywdziła, a kiedyś oddałabym życie za drugą osobę. Jednego nie przeżyję jak każda matka bądź ojciec - mścić się na dzieciach w kryzysowej relacji rodziców - czytamy.

Dodała także, że jedynym problemem była obecna partnerka skoczka, z którą jej dzieci nie chciały się widywać.

 

Najwyraźniej byli małżonkowie nie zamierzają się pogodzić.