Justyna Żyła pozuje z dziećmi i prawi na temat macierzyństwa. Przyznała, że nie zawsze było łatwo. ''Dali mi popalić''

Justyna Żyła opublikowała urocze zdjęcie z dziećmi. Nie obyło się bez kilku słów na temat macierzyństwa.

Justyna Żyła wielokrotnie udowodniła, że jest spełnioną i szczęśliwą mamą. Celebrytka w pełni poświęciła się wychowaniu dzieci i chociaż nigdy nie ukrywała, że czasami bywało jej ciężko, to uśmiechy pociech dają jej mnóstwo radości i rekompensują wszystkie gorsze momenty. Niedawno opublikowała rodzinne zdjęcie, które wzbudziło żywą reakcję ze strony jej fanów. 

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

Justyna Żyła na zdjęciu z dziećmi

Justyna Żyła pokochała show-biznes. Choć początkowo figurowała jedynie jako żona Piotra Żyły, to z powodzeniem rozwinęła karierę medialną. Pojawiła się na okładce Playboy'a, a także wystąpiła w jednej z edycji ''Tańca z Gwiazdami''. Chociaż sukcesów w tańcu nie osiągnęła, to zyskała wierne grono fanów. Od tamtej pory celebrytka jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 75 tysięcy obserwatorów, a ta liczba rośnie z każdym dniem.

Justyna na swoim profilu często chwali się kulinarnymi umiejętnościami, a także pokazuje wnętrza mieszkania. Co jakiś czas publikuje również zdjęcia z dziećmi. Najnowsze ujęcie tylko potwierdziło fakt, że dzieci są dla niej całym światem. Celebrytka pozuje z pociechami na tle morza. 

Moje wszystko. Długo by się rozpisywać, ile mi dali popalić, ale takiej miłości nie da się opisać. Dziękuję, że Was mam - napisała pod zdjęciem.
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili bliską relację Justyny z dziećmi. 

Masz rację, miłość matki jest niezastąpiona.
Oj, synuś chyba nie lubi, jak mama całuje.
Oj tak! Mimo że dają popalić maksymalnie, to również dają największą siłę - czytamy w komentarzach.

Wyglądają na szczęśliwą rodzinę. Zgadzacie się?