Justyna Żyła naszkicowała Polskę. Zapomniała o jednym szczególe. "Mierzeja Wiślana zatopiona"

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Celebrytka wzięła się za rysowanie i... Sami zobaczcie!

Przez kilka lat w show-biznesie Justyna Żyła dała się poznać jako kobieta wielu talentów, a na pewno aspiracji. Ambitna celebrytka wcielała się już w rolę modelki "Playboya", tancerki w "Tańcu z Gwiazdami", a nawet mediatorki we własnym show. Oficjalnie jest jednak blogerką kulinarną. Efektami kuchennych eksperymentów regularnie chwali się na instagramowym profilu. Ostatnio poinformowała, że ma też inne hobby.

Justyna Żyła odkrywa w sobie nowy talent

Jak się okazuje, ze względu na domową izolację Justyna Żyła zaczęła szukać nowych pasji. Jedną z nich może być rysowanie. W ostatnim wpisie na Instagramie podzieliła się kulisami nauczania w domu. Jak na złość w drukarce skończył się tusz. Żyła nie dała jednak za wygraną i naszkicowała konturową mapę Polski. Efekt końcowy sfotografowała, a następnie uwieczniła na instagramowym profilu.

 
Akurat dziś musiał się tusz skończyć. Matka coś tam naszkicowała. O ile granice przesunięte? Dajcie znać - dopisała Justyna.

Efekt końcowy zaskoczył internautów, a zdania były podzielone. Większość przyznała jednak, że wyszło jej całkiem nieźle. Szczególnie drugi rysunek jest - według nich - zbliżony do oryginału. Internauci ochoczo zabrali się za komentowanie szkiców Justyny Żyły.

Wyszło całkiem spoko. Mierzeja Wiślana tylko zatopiona.
O dziwo wygląda realistycznie.
Nieźle Ci to wyszło - piszą.

Wyszło czy nie, Justynie należą się przede wszystkim brawa za kreatywność i zaradność. Nie każdy rodzic właśnie tak poradziłby sobie z brakiem tuszu w drukarce. Chętnie zobaczymy więcej szkiców Żyły.

Zobacz wideo Wśród głośnych skandali show-biznesu było rozstanie Justyny i Piotra