Kamil Kuroczko podrywa Julię Wieniawę? Ma być nią oczarowany. Aktorka odniosła się do tego bardzo dosadnie

Julia Wieniawa na InstaStories odniosła się do doniesień, że Kamil Kuroczko, którego poznała na planie "Tańca z gwiazdami", ją podrywa.

Już jesienią wróci na antenę 11. edycja "Tańca z gwiazdami". Nagrania przerwano z powodu obecnej sytuacji, a produkcja zdecydowała o przeniesieniu formatu na wrzesień. Prowadzący, czyli Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut, byli zaskoczeni taką decyzją, a uczestnicy nie kryli łez. Polsat jednak wolał uniknąć zagrożenia. Już ruszyły treningi i jak wiadomo, nie zobaczymy jedynie Marcina Bosaka, który zrezygnował z udziału ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Na parkiecie zobaczymy więc m.in. Julię Wieniawę, Nicole Bogdanowicz i Tomasza Oświecińskiego.

Julia Wieniawa i Kamil Kuroczko flirtują ze sobą?

Z racji tego, że gwiazdy przygotowują się już do odcinków na żywo, pojawiają się nowe doniesienia z parkietu. Portal Pudelek podał informację, że Kamil Kuroczko, który partneruje Bogdanowicz, jest zainteresowany Wieniawą. Według ich doniesień ma walczyć o względy aktorki. Do tych rewelacji odniosła się gwiazda. Na InstaStories napisała dobitnie, co o tym myśli. W relacji umieściła zdjęcie artykułu i dodała swój komentarz:

Serio?! (...) Przestańcie w**eprzać mnie w kolejne telenowele. Zrobiliśmy sobie zdjęcie z Kamilem podczas nagrywania ramówki [która odbyła się kilka miesięcy temu - przyp. red.], a tu już ktoś wymyśla kolejne romanse. Zbiera mi się na rzyg - Wieniawa nie ukrywała emocji.

Julia Wieniawa komentuje doniesienia o Kamilu KuroczkoJulia Wieniawa komentuje doniesienia o Kamilu Kuroczko Screen z Instagram.com/ juliawieniawa

Julia Wieniawa odkąd rozstała się z Baronem w zeszłym roku, nie jest w oficjalnym związku. Aktorka z nikim się nie związała, jednak w międzyczasie była łączona z Maciejem Musiałowskim (z którym szła objęta) oraz ze swoim byłym Nikodemem Rozbickim. Z tym ostatnim została przyłapana na pocałunkach.

Zobacz wideo Od pierwszej edycji już tyle minęło!
Więcej o: