Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mają romans? Aktorzy zostali przyłapani na czułościach

Julia Wieniawa została sfotografowana w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Aktorzy spędzili wieczór ze znajomymi i nie szczędzili sobie romantycznych gestów. Czyżby coś było na rzeczy?

Życie uczuciowe celebrytów to niewątpliwie wdzięczny temat - wciąż docierają do nas wieści o kolejnych parach. Julia WieniawaNikodem Rozbicki znają się od wielu lat. W wywiadach oboje podkreślają, że łączy ich tylko przyjaźń, jednak najnowsze zdjęcia paparazzi sugerują, że mogli nawiązać romantyczną relację. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mają romans?

Młoda aktorka ma za sobą dwa poważne związki. Przez dłuższy czas była związana z Antkiem Królikowskim, później z Aleksandrem Baronem. Nikodem Rozbicki jest bliskim kolegą Antka, a kiedy Julia była z nim w związku, plotkowano, że aktorka romansuje właśnie z Nikodemem. 

Mówiło się, że kiedy Julia zakończyła związek z Antkiem, Nikodem się z tego ucieszył. Mógł mieć dziewczynę dla siebie. Wieniawa i Rozbicki wielokrotnie byli przyłapywani przez fotografów. Julia miała bardzo emocjonalnie reagować na te zdjęcia. Aktor opowiedział o tym reporterce Plotka: 

Zobacz wideo Nikodem Rozbicki o zdjęciach paparazzi z Julią Wieniawą. Aktorka się popłakała, a on? "Moja reakcja nie była tak impulsywna"

Aktorzy spotkali się w jednym z nadwiślańskich barów 21 lipca. Nikodemowi i Julii towarzyszyli znajomi, ale to nie przeszkadzało im w okazywaniu sobie czułości. 

Julia Wieniawa i Nikodem RozbickiJulia Wieniawa i Nikodem Rozbicki Plotek Exclusive

Julia Wieniawa, Nikodem RozbickiJulia Wieniawa, Nikodem Rozbicki Plotek Exclusive

Julia Wieniawa po rozstaniu z Antkiem Królikowskim była z Aleksandrem Baronem, który później odnalazł szczęście u boku Blanki Lipińskiej. Aktorka od tego czasu pozostaje singielką, ale była łączona z kolegami aktorami. Została sfotografowana w towarzystwie Macieja Musiała, z którym spędziła późny wieczór. Później paparazzi przyłapali ją w objęciach Maćka Musiałowskiego

Nikodem wiele lat temu był związany z Julią Kuczyńską, czyli Maffashion. Później łączono go z Kasią Sawczuk.