Julia Wieniawa spotkała się z Maciejem, ale chyba nie tym, co myślicie. Aktor obejmował ją podczas spaceru po stolicy

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski zostali przyłapani przez paparazzi podczas spaceru. Dobrzy znajomi tak się chyba nie przytulają.

Julia Wieniawa jest piękną i uwielbianą zwłaszcza przez młodych widzów aktorką. Nic więc dziwnego, że na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej nie narzeka. Do tej pory związana była m.in. z Antkiem Królikowskim i Alkiem Baronem, z którymi pozostaje aktualnie w nie najgorszych relacjach. Ostatnio mówiło się, że coś więcej połączyło ją z kolegą, którego poznała na planie "Rodzinki.pl", Maciejem Musiałem. Okazuje się jednak, że to chyba nieprawda, ponieważ paparazzi przyłapali Julię podczas spaceru z Maciejem Musiałowskim. Czy tak zachowują się przyjaciele? 

POLECAMY: Chcieliśmy porozmawiać z dziewczyną Antka Królikowskiego. Nie zgodziła się. Aktor zdradził nam przyczynę [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Julia Wieniawa odtwarza kultową scenę z "Króla Lwa"

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski na spacerze w Warszawie

Jakiś czas temu Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski zostali przyłapani przez paparazzi w Warszawie. Aktorzy spędzali wspólnie popołudnie, a zdjęcia z ich spaceru dopiero teraz trafiły do sieci.

Julia Wieniawa, Maciej MusiałowskiJulia Wieniawa, Maciej Musiałowski Plotek Exclusive

Gwiazdor seriali TVN-u obejmował gwiazdę serialu Polsatu. Już jakiś czas temu fani podejrzewali, że mogą się spotykać. Kto wie, może przyjaźń, która rozwijała się między nimi od lat, przerodziła się w coś więcej? Zapewne Julia poinformuje swoich fanów o wszelkich zmianach w swoim życiu prywatnym, kiedy uzna, że nadszedł odpowiedni czas. Życzymy szczęścia zarówno Julce, jak i Maćkowi, a jeśli są razem, to czekamy na pierwsze romantyczne selfie! 

ZOBACZ TEŻ: Baron porównał związek z Blanką Lipińską do relacji z Julią Wieniawą. Obie mogą być niezadowolone