Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Tym zdjęciem puszcza oko do obserwatorów. Oznaczyła Macieja

Na instagramie Julii Wieniawy pojawiła się wskazówka dotycząca życia uczuciowego aktorki. Czyżby łączyło ją coś więcej z kolegą z branży?

Życie towarzyskie Julii Wieniawy to temat pełen niedopowiedzeń, który budzi wiele wątpliwości. Od czasu rozstania z Baronem media co jakiś czas rozpisują się o rzekomych nowych partnerach aktorki, jednak domysły rozchodzą się bez potwierdzenia samej zainteresowanej. 

Zobacz wideo

Kim jest nowy chłopak Julii Wieniawy?

Jeszcze wczoraj pisaliśmy, że według tygodnika "Twoje Imperium" Wieniawa odnalazła szczęście u boku Macieja Musiała, znanego z serialu "Rodzinka.pl", "Wiedźmin" czy filmu "Mój biegun". Zdaniem informatora tygodnika para spędziła ze sobą noc w mieszkaniu Julki i rozstała się dopiero rano. Wieczorem znajomi z planu widziani byli na placu Zbawiciela w Warszawie. Ponoć to właśnie dla Musiała aktorka zrezygnowała ze swoich planów w centrum miasta. Plotki nie zostały jednak przez nikogo potwierdzone.

Wieniawa spotyka się z kolegą z branży

Zanim zdążyliśmy oswoić się z sytuacją, w mediach pojawiły się kolejne spekulacje dotyczące nowego chłopaka Wieniawy. Tym razem za sprawą najnowszego zdjęcia na instagramowym profilu Julii, na którym oznaczyła Macieja, ale Musiałowskiego. 

 

Aktorzy spędzili wspólny wieczór, grając w makao i popijając wino. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Wieniawę łączy się z Maćkiem Musiałowskim. Wspólne zdjęcia z Nowego Jorku swojego czasu zamieszały w głowach ciekawskich obserwatorów życia Julki. Szybko jednak okazało się, że to tylko przyjaźń i na nic więcej się nie zanosi. Wtedy zaprzeczyła sama Julia.

Czyżby taki był właśnie zamysł? Wygląda na to, że Wieniawa z premedytacją podaje mylne wskazówki i całkiem nieźle się przy tym bawi. My życzymy Julce samych dobrych wyborów.