Julia Wieniawa wybrała się na trening z Maciejem Musiałowskim. Kolejny etap znajomości? Spędzają ze sobą wolne chwile

W ostatniej instagramowej relacji Julii Wieniawy pojawiło się zdjęcie z siłowni. Na trening wybrała się ze swoim dobrym przyjacielem.

Od rozstania z Antkiem Królikowskim, a później z Aleksandrem Baronem o życiu uczuciowym Julii Wieniawy niewiele wiadomo. Mimo to w mediach nieustannie pojawiają się nowe domysły o jej rzekomych związkach. Przez chwilę mówiło się o jej relacji z Maciejem Musiałem, aby zaraz później snuć domniemania względem Macieja Musiałowskiego. Niedawno para została przyłapana przez paparazzi podczas romantycznego spaceru i wbrew zapewnieniom Julki, nie zachowywali się jak przyjaciele.

Julia Wieniawa ćwiczy z Maciejem Musiałowskim

W najnowszej instagramowej relacji Julii Wieniawy pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka rozciąga się w towarzystwie nikogo innego, jak samego Macieja Musiałowskiego. Trening odbył się w jednej z warszawskich siłowni nad samą Wisłą pod okiem profesjonalnego trenera, z którym ćwiczy wiele gwiazd w tym Julia Wieniawa. Niejednokrotnie na jego instagramowym profilu pojawiały się zdjęcia Julii z treningów.

Kobieta orkiestra, aktorka, piosenkarka, modelka i fitnesska (tak, modelka - to zdjęcie zrobiliśmy w 30 sekund, serio) Julia Wieniawa potrafi skończyć o 03:30 w nocy nagranie i przyjść rano na trening o 10:00, bo o 13:00 ma kolejne nagranie (też do nocy). Mega szanuje i lubię ludzi z taką energią, a taką jest właśnie Julia. Bardzo się cieszę też, że efekty naszej pracy zaczynają być widoczne gołym okiem, bo naprawdę ostro walczymy! - napisał pod jednym ze zdjęć aktorki na swoim profilu.

Tym razem Julia zaraziła energią swojego bliskiego przyjaciela, Macieja Musiałowskiego. Czy wspólne treningi można uznać za kolejny etap znajomości? Okaże się z czasem. Zarówno Wieniawie, jak i Musiałowskiemu życzymy owocnych ćwiczeń.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.