Fani Mai Hyży zachwyceni. Pokazała zdjęcie w szortach i przyznała, że nie lubi swoich nóg. Posypały się komplementy: Odsłaniać koniecznie

Maja Hyży zaliczyła letnią sesję zdjęciową w ogrodzie babci. Ubrała krótkie spodenki, choć miała pewne ubawy, czy powinna.

Pogoda dopisuje, więc celebryci coraz śmielej odsłaniają ciało na Instagramie. Jedną z takich osób jest Maja Hyży, która wybrała się do babci, a na ogrodzie urządziła sobie sesję zdjęciową. Pochwaliła się szczupłymi nogami, które w pewnym stopniu są... jej kompleksem. 

ZOBACZ WIDEO: Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

Zobacz wideo

Maja Hyży kokietuje na Instagramie

Do amatorskiej sesji Hyży założyła krótkie spodenki oraz top. Odsłoniła więc zarówno płaski brzuch oraz długie, zgrabne nogi. W opisie pod zdjęciem napisała jednak, że od zawsze miała dylemat, czy powinna ubierać szorty, gdyż jej zdaniem jest zbyt szczupła. 

Najlepsza sesja zdjęciowa wychodzi u babci w ogrodzie. Zawsze uważałam, że mam zbyt szczupłe nogi na krótkie spodenki, ale zdania są podzielone, a Wy, jak uważacie? - czytamy.
 

Fani w odpowiedzi na pytanie Hyży nie szczędzili pod jej adresem komplementów. 

Nogi na medal!
Super nogi! Odsłaniać koniecznie.
Super. Też chciałabym mieć zbyt szczupłe nogi - brzmią komentarze internautów.

ZOBACZ TEŻ: Maja Hyży wzięła ślub? Opublikowała niejednoznaczne zdjęcie. "Marzyłam, by założyć białą suknię"

A my z nimi w pełni się zgadzamy. Maja ma figurę godną pozazdroszczenia, a o żadnych kompleksach nie powinno być w ogóle mowy.