Maja Hyży pochwaliła się zdjęciem w bikini. Figura godna modelki, ale fani zwrócili uwagę na skrywaną wcześniej bliznę

Maja Hyży zachęca do samoakceptacji na Instagramie. Fanki są zachwycone jej postawą.

Lato w pełni, a to oznacza, że Instagram został zalany przez zdjęcia gwiazd w bikini. Maja Hyży także pochwaliła się tym, jak wygląda w stroju kąpielowym, ale uwagę przykuła nie jej zgrabna sylwetka, a ogromna blizna na udzie.

Zobacz wideo

Kobieta z blizną

Jakiś czas temu Maja Hyży udzieliła wywiadu "Pytaniu na śniadanie". Zdradziła wtedy, że jako nastolatka "została doświadczona przez życie". Efekt? Na jej nogach pozostały dwie bardzo duże blizny. Jedną z nich zakryła tatuażem, ale druga jest wciąż widoczna.

Wygląda na to, że skaza nie jest dla Hyży powodem do kompleksów. Przypomnijmy, że blizna na jej ciele to "pamiątka" po chorobie bioder, którą przeszła w młodości. Wokalistka nie ma oporów przed tym, żeby pokazywać ją na Instagramie.

 
To ja, w całej okazałości. Bez retuszu i bez filtrów. Jeśli ktoś ma ochotę na krytykę spoko, ale nie rusza mnie to - napisała pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że w czasach kiedy z każdej strony jesteśmy zasypywani sztucznością, naturalność jest w cenie. Podobnego zdania są fani Hyży, którzy od razu pospieszyli z komplementami.

Moja imienniczko jesteś piękna.
Piękna kobieta z piękną świadomością siebie.
Maja jesteś wielka - czytamy w komentarzach.

Body positive - to lubimy!