To koniec kariery Ewy Farnej? Gwiazda na stałe wyprowadziła się z Polski. "Mówi znajomym, że nadszedł czas, by została kurą domową"

Ewa Farna zakończy karierę muzyczną ze względu na dziecko? Gwiazda wyprowadziła się z Polski i chce teraz skupić się na rodzinie.
Zobacz wideo

Ewa Farna zaskoczyła wszystkich informacją o tym, że jest w zaawansowanej ciąży. Ponadto piosenkarka i jej ukochany, Martin Chobot, w oryginalny sposób pochwalili się tym, że spodziewają się dziecka. Wspólnie nagrali utwór, do którego powstał teledysk złożony z ujęć z ich życia prywatnego. Pod koniec klipu widzimy szczęśliwą 25-latkę z ciążowym brzuchem.

Ewa Farna wyprowadzi się na stałe z Polski?

Fakt.pl podaje, że piosenkarka nie zamierza urodzić syna w Polsce. Co więcej, gwiazda już wyprowadziła się do Czech i to tam będzie mieszkać i wychowywać dziecko.

Ewa już wyprowadziła się z Polski, tutejsze mieszkanie wynajęła znajomym. Długo starała się o dziecko z Martinem i chce maluchowi zapewnić jak najlepsze warunki.

To jednak nie koniec zmian. Ewa na jakiś czas zrezygnowała z kariery. Chce się skupić teraz wyłącznie na ciąży i na zajmowaniu się pociechą.

Ewa jest naprawdę bardzo rodzinną osobą. Mówi znajomym, że nadszedł czas, by została kurą domową - zdradza informator.

Przypomnijmy, że wokalistki nie zobaczymy już w najnowszej edycji programu "Śpiewajmy razem. All together now". Farna zrezygnowała z funkcji jurora w show, a jej miejsce zajęła Beata Kozidrak.

Czy to oznacza koniec jej muzycznej kariery i przygody z show-biznesem? Fani z pewnością są niepocieszeni.

KS