Ewa Farna długo trzymała w tajemnicy fakt, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to dopiero teraz, choć po wielkości jej brzucha można wywnioskować, że jest to już końcówka ciąży. Piosenkarka nie ukrywa, że mocno chroni swojego życia prywatnego. Także informacją o ślubie podzieliła się na Instagramie jakiś czas po ceremonii.
Zobacz też: Ewa Farna jest w ciąży. Gwiazda pochwaliła się brzuszkiem na wzruszającym nagraniu
Farna poślubiła swojego wieloletniego partnera, Martina Chrobota, w 2017 roku. Pod koniec września dodała zdjęcie z sesji ślubnej i poinformowała fanów, że był to dla niej najpiękniejszy dzień w życiu. Później niechętnie opowiadała o szczegółach tego wydarzenia. Jednak teraz zdradziła co nieco.
Przyszła mama opublikowała teledysk, w którym połączyła nagrania ze swojego życia prywatnego. Widzimy na nim zarówno ją, jak i jej męża, gdy byli dziećmi. Znalazły się tak także nagrania ze ślubu oraz pierwszy taniec.
Co więcej, Ewa pokazała też nagranie z ich zaręczyn. Piosenkarka nie potrafiła ukryć swojej radości i widać, że jest naprawdę szczęśliwa u boku Martina.
Ewa Farna zdradziła więcej szczegółów ze ślubu. Zobacz zdjęcia >>>>>
Musimy przyznać, że mieli bardzo ciekawy pomysł na ogłoszenie fanom wiadomości, że niedługo zostaną rodzicami. Całe nagranie możecie obejrzeć tutaj:
Jeszcze raz gratulujemy :)
AW
Serialowa Franka apeluje do widzów "M jak miłość". "To jest wszystko moja wina"
Afery po koncercie Maleńczuka w Zamościu ciąg dalszy. Odpowiada radnej PiS
Zasłynęła dzięki aferze na koncercie Coldplay. Szok, jak teraz zarabia
Krupa o obecności swojego nazwiska w aktach Epsteina. Modelka się nie certoli
Doda zwróciła się do Donalda Tuska na antenie TVP Info. Padła zaskakująca prośba
Księżna Mette-Marit nie zostanie królową? Tak próbuje się tłumaczyć ze znajomości z Epsteinem
Piaseczny nie mógł dłużej milczeć. Takie zdanie ma o Jeżowskiej w "The Voice Senior"
Nazwisko Anny Jagodzińskiej w aktach Epsteina. Modelka przerywa milczenie
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" pokazał, jak przygotowuje wodę dla krów podczas mrozów. Internauci nie wytrzymali