Rozenek upodabnia się do Dody? Internauci nie mają wątpliwości. W obronie żony stanął Radosław. Oj, Doda nie będzie zadowolona

Radosław Majdan pochwalił się na Instagramie zdjęciem z Małgorzatą. Internauci zarzucili gwieździe, że upodabnia się do Dody. Głos zabrał Radosław, a przy okazji dogryzł byłej żonie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebywają obecnie w Paryżu, gdzie zostali zaproszeni na pokaz najnowszej kolekcji Evy Minge. Specjalnie na tę okazję gwiazda założyła różowy, bogato zdobiony komplet składający się ze spodni i marynarki. Do tego dobrała kaszkiet z tego samego materiału. Radosław pochwalił się stylizacją ukochanej na Instagramie, a internauci nie pozostawili na Małgorzacie suchej nitki.

Małgorzata Rozenek upodabnia się do Dody?

Sporo osób zarzuciło "Perfekcyjnej", że ta upodabnia się do Dody. Być może tym razem wpłynął na to wybór nakrycia głowy. Rabczewska niejednokrotnie pokazywała się publicznie w podobnym kaszkiecie.

Ta pani bardziej mi przypomina Dodę niż panią Majdan - napisała jedna z internautek.

Wtedy do akcji wkroczył Radosław i stanął w obronie ukochanej.

Chyba trzeba być ślepym albo złośliwym, żeby widzieć podobieństwo - odpowiedział.

Jednak dalej było jeszcze ciekawiej. Jedna z komentujących zwróciła Radosławowi uwagę, że nie powinien publicznie krytykować swoją byłą żonę.

Nie rozumiem panie Radku... Przecież to była pana żona, kochał ją pan kiedyś, a dziś się pan z niej wyśmiewa i obraża ludzi, którzy wypowiadają swoje zdanie.

Majdan odpowiedział:

Zgadzam się z tobą, nie rozumiesz.
 

Doda i Małgorzata Rozenek kopiują swój styl?

To nie pierwszy raz, kiedy internauci widzą w Dodzie Małgorzatę, a w Małgorzacie Dodę. Przypomnijmy, że niedawno gwiazdy skusiły się na ten sam model sukienki, w dodatku w tym samym kolorze.

Ustaliliśmy jednak, że to Perfekcyjna pierwsza pokazała się w owej sukience. A jak było tym razem? Czy Małgorzata naprawdę się inspirowała? Jedno jest pewne - Radosław broni ukochanej jak lew. Nie mamy jednak pewności, czy jego "argumenty" spodobają się Dodzie.

KS