Małgorzata Rozenek wrzuciła zdjęcie z kosiarką, internauci pytają ją o wiek. Włączyła się w dyskusję: Litości

Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła zdjęcia, na których reklamuje kosiarki. Internauci w komentarzach poruszyli temat jej wieku.

Wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan to jedna z największych tajemnic w polskim show-biznesie. Niedawno obchodziła 40-te urodziny, jednak internauci jej nie wierzą i domagają się prawdy.

>>> Paparazzi zrobili zdjęcia Majdanowi. Kupował żonie prezent urodzinowy. Za... 350 tysięcy! Mina Rozenek wcale nas nie dziwi <<<

Małgorzata Rozenek - wiek

Burzliwa dyskusja wybuchła na Instagramie pod jej zdjęciami, na których pozuje z kosiarką. Jedna z internautek zapytała się "Perfekcyjnej", dlaczego wstydzi się swojego wieku i czemu różne źródła podają inny rok jej urodzenia.

Gośka! Dlaczego wstydzisz się swojego wieku ? Na każdym portalu inny wiek. Litości. Ps. to ile masz w końcu lat? - zapytała wprost.

Rozenek postanowiła jej odpowiedzieć:

A kto powiedział, że się wstydzę? Litości.

Małgorzata Rozenek-Majdan - ile w końcu ma lat?

Wielu stanęło w jej obronie. Przypomnieli, że przecież ma 40 lat. Na co dociekliwa internautka zaznaczyła, że jedna z gazet podała, że 38. Zarzuciła Rozenek także, że za każdym razem, gdy pojawia się temat jej wieku, ona zmienia wątek.

Gośka! Litości. Wiem, ile masz lat z Wikipedii [40 - przyp. red.]. Ale jak jest temat Twojego wieku, to zmieniasz temat. Tak czy inaczej, nie dorównam ci. Przynajmniej figurą - dodała pojednawczo.

Jednak nie wszyscy wierzą w ten wiek celebrytki. Zdaniem niektórych ma 50 lat i jest tylko bardzo dobrze "zrobiona". A Wam jak się wydaje? Ile Małgorzata ma lat?

AW

Więcej o:
Komentarze (114)
Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła zdjęcie z kosiarką, internauci pytają ją o wiek. Włączyła się w dyskusję: Litości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: K.

  Oceniono 33 razy 33

  Gośka jest jak Krzysiu Ibisz - co rok to młodsza :D

 • Gość: Polina

  Oceniono 28 razy 28

  50 i miala sporo operacji nos oczy , biust

 • Gość: Gosia

  Oceniono 26 razy 26

  To jest kobieta około 50 taki, poprawiana plastycznie, ciężko wyćwiczona.

 • boom_wakacje_w_rzymie

  Oceniono 29 razy 25

  Wiek wiadomo XXI ,lat około 50 ,rozum gimnazjalistki mimo,że wykształcenie podobno wyższe.
  No tak wyższe niż Radka:)

 • Gość: Puccini

  Oceniono 25 razy 23

  Moja mama ma 51 lat, zero makijażu operacji plastycznych i wygląda lepiej , ciągły ruch działka,nording walking .Takie kobiety chcecie oglądać? Ponaciągane, wypchane i napięte,sztuczne?

 • Gość: Andzia

  Oceniono 18 razy 18

  Hahaha ten wiek to hit bo nie ma ludzi ze szkoly,którzy ja pamiętają i mogą potwierdzić....prawda jest że Gosia jak Ibisz z roku na rok młodziej wygląda jeszcze parę lat i pampersy będzie reklamować :-D

 • Gość: Ambroży

  Oceniono 20 razy 18

  Niezłe jaj, kaloszki świeżo z biedronki, kosiarka nuwks z Lidla. I niech mi ktoś powie że to nie ustawia. Ludzie internet robi z was bezmuzgow a takie niedojdy jak majdany czerpią na tym kase. Lud,ie nie dajmy się zwariować zacznijmy czytać gazety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX