Michał Żebrowski ujawnił nieznane oblicze żony. Aleksandra Żebrowska jednak nie jest idealna

Żebrowski wrzucił niecodzienne zdjęcie żony. W zabawny sposób pokazał, że nikt nie jest idealny. W domowym zaciszu każdemu może zdarzyć się wpadka.

Państwo Żebrowscy zazwyczaj prezentują się bezbłędnie. Michał Żebrowski to przystojny mężczyzna, u jego boku stoi piękna kobieta. Aleksandra Żebrowska znana jest z nienagannego wizerunku. Aktor postanowił jednak w zabawny sposób “utrzeć pięknej żonie nosa”.

Żebrowski w relacji na Instagramie pokazał wymowne zdjęcie ukochanej. Aleksandra leży na łóżku, beztrosko wpatrzona w ekran telefonu. Ma założoną nogę na nogę. Kobieta jak zwykle wygląda ładnie. Jest zadbana i schludnie ubrana. Wszystko byłoby dobrze, ALE na pierwszy plan wysuwa się stopa w dziurawej skarpecie.

Kochanie, gdzie dzisiaj byłaś? - opisał fotkę Żebrowski.

Aktor chciał chyba zasugerować, że żona musiała wrócić z jakiejś tajemniczej wyprawy, na której zniszczyła sobie fragment garderoby.

Jesteśmy pewni, że Aleksandra nie obrazi się na męża. Kobieta udowadniała już, że ma do siebie dystans. Było to jakiś czas temu, gdy Michał Żebrowski wzbudził oburzenie internautów, publikując zdjęcie nagiej kobiety. Prawdopodobnie była to jego żona.

Aleksandra skomentowała to wtedy krótko.

Uwolnić sutka!

A na pytania fanów odpowiadała roześmianymi emotikonami. A wy jak myślicie, Aleksandra powinna być zła na Michała?

PC