Dlaczego Omenaa Mensah zniknęła z TVN na 9 MIESIĘCY? Pokazała wymowne zdjęcie: Moje kochane dzieci

Omenaa Mensah przez dłuższy czas była nieobecna w TV. Teraz na Instagramie opublikowała wymowne zdjęcie. Fani komentują: Drugie dziecko też dziewczynka czy chłopiec?

Omena Mensah jakiś czas temu zniknęła z telewizji. Fani zastanawiali się, co jest powodem jej nieobecności. 6 stycznia opublikowała wymowne zdjęcie z córką.

W najlepszym towarzystwie! Moje kochane dzieci. - podpisała fotografię.


Pod zdjęciem pojawiły się komentarze.

Córka mamusi.
Córka będzie kiedyś ładna.
Drugie dziecko też dziewczynka czy chłopiec?

Pogodynka bardzo niechętnie opowiada o życiu prywatnym. Przy swoim noworocznym zdjęciu na Instagramie opublikowała pytanie o postanowienia noworoczne fanów.

Czy macie już plan zawodowy rodzinny i emocjonalny na ten rok jakieś postanowienia, zakręcone pomysły.? Napiszcie jestem B ciekawa.

Pod jednym ze zdjęć pojawia się też interesująca wymiana zdań:

Chcę móc powiedzieć "Jestem facetem, który sprawia, że Twoje dni są lepsze". Chcę być tym, dzięki któremu powiesz "Moje życie zmieniło się, od kiedy go poznałam - napisał anonimowy mężczyzna.
Moje życie zmieniło się od kiedy Cię poznałam - odpowiada pogodynka. 

W swojej relacji na Instastory Omenaa Mensah pokazała się w stroju do ćwiczeń. Otwarcie przyznała, że czas wrócić do formy.

Jak myślicie, co było powodem zniknięcia lubianej pogodynki?

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

PC

Więcej o:
Komentarze (16)
Dlaczego Omenaa Mensah zniknęła z TVN na 9 MIESIĘCY? Pokazała wymowne zdjęcie: Moje kochane dzieci
Zaloguj się
 • Gość: Tyhjj

  Oceniono 8 razy 6

  Te komentarze sa przerazajace, ilu jest takich z kompleksami, zjadliwych, wstretnych, chowajacych nieswoje dzieci, majacych male , slowem ktos, kto wypisuje takie przykre, obrazliwe rzeczy bez powodu, ma ogromne problemy psychiczne. Zawod psychiatry przyszloscia narodu

 • Gość: Elizka

  Oceniono 16 razy 6

  Przetażają mnie komentarze Polaków są tak zajadłe, są ich ogromne ilości, że zastanweiam się czy nie pisze moja sąsiadka lub sąsiad, którzy wygląfaką na miłych ludzi. No bo skąd się biorą też piszące potwory. Ludzie własnym jadem się otrujecie i co wtedy....osieroci fziecko jedna z drugą. Eiadomo, że piszą baby tylko one potrafią z zazdrości ktew eypić i śladu nie zostawić. Pełno takich ...zazdrosne, zawistne i bezwzględne

 • Gość: Gabi

  Oceniono 5 razy 5

  Ludzie ogarnijcie się. Niczyją winą nie jest czy urodził się bialy czy czarny, ważne jest jakim jest człowiekiem. Ciekawe jak ci, którzy omenę obrażają czuli by się na jej miejscu.

 • Gość: On

  Oceniono 5 razy 3

  Ile jadu!a co komu do tego z kim ona sypia?to jest kazdego osobista sprawa a ilu z tych piszacych osob sypia w nieswoim łóżku mając rodzinę?Miłego dnia życzę wszystkim piszącym "jadem"

 • ingrid122

  Oceniono 1 raz 1

  Pięknego lisa ma Omena na zdjęciu ciekawe czy cierpiał jak zdzierali z niego futro mam nadziej że dali mu znieczulenie przynajmniej miejscowe.

 • Gość: Do Elizy

  Oceniono 1 raz 1

  Elizka bo polacy to głupi naród jak te krowy spuszczone na pastwisku, głupie i niemyślące. Polacy są złośliwi, zawistni, zakłamani, jeden drugiemu nóż w plecy wbije żeby mieć lepiej, już nie wsponę o tej obojętności i znieczulicy jaka panuje między nimi. Tylko w internecie potrafią się wymądrzać i kozaczyć, a tak naprawdę są gównem, które w życiu nic nie osiągnęło, potrafią tylko zrzędzić i narzekać.

 • Gość: Anna

  0

  Gdzie to drugie dziecko..?

 • Gość: Gosv

  0

  Ten plotek jest okropny piszecie takie bzdury ze kwasniewskiej umarl przyjaciel.kogo obchodzi tak plytka osoba jak kwasniewskaczy rusin.no dajcie spikoj dno.brak tematow

 • Kasia M

  Oceniono 2 razy 0

  Czemu nie piszecie o facetach w samych ""superlatywach""tylko kobiety opisywane są jak ku... a facet tylko zmienia kobiety jak rękawiczki i to wszystko żadnych epitetów na panów nic a te stare grzmoty i młode buchaje nie są lepsze od stojących przy drodze pan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX